Adım adım derse başlama

İstanbul'da yönetilebilir özel dersin en profesyonel sağlayıcısı olan Seçkin Eğitim'in nasıl çalıştığını sizin için özetledik.
Anasayfa / Adım adım derse başlama
İnceleme
Özel ders ve öğretmen profillerini inceleyin.
Arama
(212) 542 91 81 yada (216) 493 80 33 ten bizi arayın.
Öneriler
Öğrencinize en uygun öğretmeni önerelim.
Ücretler
Özel ders ücretlerimizi aktaralım.
Görüşme
Özel ders öğretmenlerimizle yüz yüze görüşün.
Ders
Özel öğretmenlerimizle derse başlayın.

Adım Adım Derse Başlayın...

Siz Ozelderscom.tr’ye ulaşırsınız. Bunun için bütün gayretimizle çalışıyoruz. Çünkü,   sizi yönetilebilir özel dersin İstanbul’daki en iyi sağlayıcısı ile tanıştırmak istiyoruz. Tüm derslerde size özel çözümler sunabiliriz.

Öğretmen önerelim.

Verdiğiniz bilgileri kullanarak; oturduğunuz semte yakın olmasını da dikkate alarak size en uygun öğretmeni öneririz. Hangi şartlarda özel ders verdiğini anlatırız. Ücretler de bu kısımda ifade ederiz. Sizi öğretmenimizin Ozelders.com.tr’deki profiline yönlendiririz.

Öğrencinizi tanıyalım.

Size en uygun öğretmen ve iyi bir özel ders deneyimi için öğrencinizin durumundan bizi ayrıntılarıyla haberdar etmenizi isteriz. Öğrencinizin ders başarısı, okulu, bulunduğunuz semt ve öğrencinizin derse yönelik özel durumları gibi ayrıntıları ve daha fazlasını bize anlatırsınız.

Sizin İçin Program Yapalım.

Öğretmenimizden ders almak isterseniz, program yapmadan önce kendisiyle daha detaylı bir görüşme yaparsınız. Karar verdiğiniz bir program dahilinde derse başlarsınız. Memnun kalmadığınız hiçbir ders için sizden ödeme talep etmeyeceğimizi garanti ederiz.