• Mehmet Öztürk
  Mehmet ÖztürkMatematik -Geometri Marmara Üniversitesi
  • İlhan Kır
   İlhan KırMatematik - Geometri Marmara Üniversitesi
   • Hasan Karabaş
    Hasan KarabaşFizik Fen Bilgisi Atatürk Üniversitesi

    Biz Kimiz ve Biz Ne Yaparız?

    Yönetilebilir özel dersin İstanbul’daki en profesyonel sağlayıcısı demek bizim için iyi bir tanım olabilir.  Ozelders.com.tr; 2007’den bugüne evde özel ders hizmeti sağlayan Seçkin Eğitim’in özel ders sitesidir.  İstanbul’da  6 yıl içinde 750 den fazla öğrenciye yaklaşık 16.000 seans dan fazla özel ders verdik.

    Seçkin Eğitim Fikri Nasıl Oluştu.

    Seçkin Eğitim; 2004 yılında Marmara Üniversitesi matematik öğretmenliği bölümünden mezun olan İlhan Kır tarafından evinde ders almak isteyen öğrenci ve velilere referanslı öğretmen yönlendirme çabalarının sonucu olarak ortaya çıktı ve 2007 de kuruldu.

    Seçkin Eğitim Neyi İfade Eder?

    İlköğretim ve lise öğrencileri için Göztepe Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi üzerinde özel ders desteği sağlayan ve öğrenciye özel  çözümler sunan bir eğitim firmasıdır. İstanbul’da evinde birebir özel ders almak isteyen öğrenciler için profesyonel destek sağlayan kurumsal bir yapıdır.

    Profesyonel Özel Öğretmenler

    Derse yönlendireceğimiz öğretmenlerimizin öğretmenlik formasyonuna sahip olmaları, iyi referanslarının  olması ve özel ders verebilecek deneyime sahip olmaları gerekiyordu. Bu özellikleri taşıyan öğretmenleri bir araya getirdik.