Öğretmen Başvuruları

Anasayfa / Öğretmen Başvuruları
Ekibimize Katılın
Başarıdan kaynaklanan mutluluğu tadabilmesi için bir öğrenciye ilham verebilir misiniz? Öğrencinin başarı düzeyini olumlu yönde değiştirebilir misiniz? Öğrenci başarısında sıradan bir öğretmenden daha büyük farklar oluşturabilir misiniz? Eğer bunları yapabiliyorsanız; ekibimizin önemli bir parçası olabilirsiniz.

Ozelders.com.tr
Ozelders.com.tr; evinde ya da merkezlerimizde özel ders almak isteyen ilköğretim ve lise öğrencileri için kaliteli öğretmenler sağlayan Seçkin Eğitim’in, özel ders sitesidir.

Bizimle Çalışma Sebebiniz Olabilir.
Öğretmenler özel ders öğrenci sayısını artırmak ve bunun sürekliliğini sağlamak için Ozelders.com.tr ile çalışabilirler. Ozelders.com.tr ekibinin deneyim ve desteklerinden faydalanabilirler.

Eğer aşağıdaki şartları sağlıyorsanız Ozelders.com.tr için iyi bir seçim olabilirsiniz.
Öğretmen yetiştiren fakültelerden mezun olma.
Ders verdiğiniz alanda uzmanlık.
Olumlu bir öğrenme ortamı sağlama.
Ozelders.com.tr ile uyumlu çalışma.
Her ders seansı için kaliteli bir ders garantisi.
Disiplin ile şefkat ve merhameti dengeleme.

Mükemmel Öğretmen – Öğrenci Eşleşmesi
Ozelders.com.tr’nin temel prensiplerinden biri öğrencinin bireysel ihtiyaçlarına uygun bir öğretmeni öğrenci ile buluşturmaktır. Değişen öğrenci gereksinimlerine alternatif çözümler üretecek öğretmenlerle çalışmaktır. Öğrenciye iyi bir özel ders deneyimi yaşatmaktır.

Bunun için öğretmenlerimiz;
Öğrencinin ders çalışmayı sevmesini sağlayabilmeli, İyi bir eğitmenlik ve özel ders deneyimine sahip olmalı, Alanı ile ilgili her seviyede ders anlatabilmeli, Zorunlu haller dışında en az bir yıl bizimle çalışmayı taahhüt edebilmelidir.

Ozelders.com.tr Katılım
Bizimle çalışmaya başlamak için gereksinim duyduğumuz tüm belgeleri sağlamalısınız. Referanslarınızın gerçekliğini kontrol etmemize saygı göstermelisiniz. İş ahlakınızla ilgili olarak Ozelders.com.tr ekibine güven vermelisiniz. Ozelders.com.tr’nin çalışma sistemine saygı duymalı ve süreç içerisinde uygulamanızı istediğimiz öğrenci başarı planına sadık kalmalısınız. Öğretmenlerimizin bir kısmı farklı kurumlarda çalıştıklarından dolayı bizim çalışanımız sayılamazlar. Bu noktadaki işimiz; öğrenci ve öğretmeni buluşturmak ve bu dersin devamını öğretmen ve aile ile birlikte sağlamaktır. Ders gün saat ve yer planlaması, ders kayıtlarının tutulması Ozelders.com.tr ekibinin bilgisi dahilinde öğretmenin sorumluluğundadır.

Şimdi Başlayın
Yukarıdaki kriterler sizin için bir anlam ifade ediyorsa sizi ekibimize katmak için sabırsızlanıyoruz. Öğretmen başvuru formunu bize gönderebilirsiniz.

Devam >>