Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza gelen bir kısım soruların cevabını sizin için hazırladık. Daha fazlası için bizi arayabilirsiniz.
Anasayfa / Sıkça Sorulan Sorular
Özel ders ücretleriniz ne kadar?
Özel ders ücretlerimiz öğrencinizin eğitim seviyesine (ilkokul, ortaokul, lise) kısmen öğretmenlerimizin deneyimine, yol ve öğretmenimizin bulunduğunuz yere yakınlığına göre değişmekle birlikte sizin taleplerinize göre de şekillenmektedir. Bizimle görüşme sağladığınızda ücret bilgisi alabilirsiniz.
Özel ders; öğrenciyi öğretmene bağımlı hale mi getiriyor?
Uzun süre devam eden derslerde böyle bir sonucun ortaya çıkması muhtemel tehlikelerdendir. Ozelders.com.tr öğretmenleri bu noktada profesyonel deneyimli öğretmenlerdir. Aile ile birlikte istenilen başarı seviyesine ulaşıldıkça haftalık seans sayısını düşürürler. Ozelders.com.tr ekibi aileye ve özel ders öğretmenlerine süreç içinde profesyonel destekler sağlayarak öğrenci de istenmeyen sonuçlar oluşmasının önüne geçer.
Özel ders öğrenciyi tembelliğe iter mi?
Hedefsiz, düzensiz ve iyi yönetilemeyen bir özel dersin öğrencide bu tür bir sonuç doğurması muhtemeldir. Bundan dolayıdır ki hedeflerinizi ve beklentilerinizi netleştirmeden özel öğretmen yardımı almayın. Siz öğrencinin ailesi olarak özel ders sürecine yakından müdahil olmanız gerekmektedir.
Özel ders başarı için en iyi çözüm yolu mudur?
Özel ders ve bireysel eğitim öğrenmenin en iyi yolunu ifade eder. Özellikle grup içinde başarısız olan öğrencilerin özel ders ile başarılarını yüksek oranlarda artırdığı gözlemlenmiştir.
Hangi durumlarda özel ders almaya karar vermeliyim ?
Özel ders; mantığı itibariyle daha iyi olmak istediğiniz herşey için alınabilir. Bu doğrultuda düşünüldüğünde öğrencinizin daha iyi olmasını istediğiniz tüm alanlar için özel ders aldırmaya karar verebilirsiniz.
Özel ders için üniversite öğrencisi isteme olanağım var mı?
Seçkin Eğitim; velilerin çok ısrarlı istekleri haricinde özel ders için üniversite öğrencilerini derse yönlendirmemektedir
Öğretmenleriniz profesyonel olarak öğretmenlik yapıyorlar mı?
Seçkin Eğitim; ders isteyene iyi bir öğretmen sağlamanın bir gereği olarak profesyonel olarak öğretmenlik yapan öğretmenleri derse yönlendirir. Özelderse.com adına derse yönlendirilen tüm öğretmenler bir kısım özel ve kamu kurumlarında çalışmaktadırlar. İşi sadece özel ders vermek olan profesyonelleri bu durumdan hariç tuttuk.
Öğretmen seçerken nelere dikkat etmeliyim?
Ozelders.com.tr ders alan kişiye iyi bir özel ders deneyimi yaşatmak için özel ders öğretmeni seçerken aşağıdaki kriterlerin ders verende bulunup bulunmadığına dikkat edilmesini önerir. Ders veren kişi öğretmen midir? Öğretmeninizin üniversitelerin öğretmen yetiştiren fakültelerinden mezun olması özel dersin başarısını büyük oranda etkileyecektir. ( Üniversiteyi iyi dereceyle kazanıp ve bitirmiş bir mühendislik mezunuyla sıradan bir öğretmenlik mezunu birbirine karıştırılmamalıdır. Öğrenciniz için deneyimli bir öğretmenin, iyi bir mühendisten daha fazla faydası olacaktır.)Referansları ve başarıları nelerdir? Ders alacağınız öğretmenin referanslarını ve başarılarını mutlaka öğrenin. Bu sizi deneme yanılmadan kurtaracaktır.
Öğretmenleriniz pedegojik formasyona sahip midirler?
Ozelders.com.tr, öğretmenlerinin öğretmenlik formasyonuna sahip olmasını öğretmen yönlendirmesi yapmasının ön şartı olarak belirlemiştir. Bu sebepten dolayı özel ders öğretmen yönlendirmesi yaparken öğretmenlerimizin üniversitelerin öğretmen yetiştiren fakültelerinden olmasını dikkate alırız. Bu duruma deneyim ve birikimleriyle öğretmenliği iyi yapar konuma gelmiş bir kısım formasyonsuz öğretmenlerimizi dahil edilmemiştir.
Öğretmenlerinizin mezun oldukları Üniversiteler hangileridir?
Ozelders.com.tr öğretmenlerinin büyük bir bölümü Boğaziçi, Marmara, İstanbul vb İstanbul'da olan üniversitelerin mezunudurlar. Bununla birlikte Anadolu'daki üniversitelerden de öğretmenlerimiz bulunmaktadır..
Öğretmenleriniz profesyonel olarak eğitmenlik yapıyorlar mı?
Seçkin Eğitim öğretmenlerinin tamamı aynı zamanda çeşitli kurumlarda aktif olarak öğretmenlik yapmaktadır.
Öğretmenlerimiz Seçkin Eğitim Çalışanı mıdırlar?
Seçkin Eğitim'in özel ders öğretmen yönlendirmesindeki fonksiyonu; Ozelders.com.tr ekibi tarafından hazırlanmış kalite endeksli standartları sağlayan bir kısım öğretmenlerin Ozelders.com.tr üzerinden tanıtımlarını yapmak ve bu öğretmenler adına ders alan ile ilk görüşmeyi yapmaktır.Bu görüşmede öğretmenlerimiz için uygun şartları oluşturan velilerin öğretmenle görüşmesini sağlamaktır.Bu durumdan dolayı derse yönlendirdiğimiz öğretmenler çalışanımız sayılamazlar. Öğretmenlerimizin tamamına yakını İstanbul'da saygın kurumlarda çalışmaktadırlar.
Seçkin Eğitim kaç yıllık bir kurumdur.
Seçkin Eğitim 2007 den beri faaliyet gösteren 7 yıllık bir kurumdur.
İstanbul dışında öğretmen yönlendirme faaliyetiniz var mı?
Seçkin Eğitim'in İstanbul dışında herhangi bir faaliyeti bulunmamaktadır.Ozelders.com.tr; İstanbul'da ise aşağıdaki ilçelerin tamamına öğretmen yönlendirmesi yapmaktadır.Kadıköy Bakırköy Beşiktaş Beykoz Üsküdar Maltepe Sarıyer Şişli Adalar Avcılar Bağcılar Ataşehir, SancaktepeBahçelievler Bayrampaşa Beyoğlu Büyükçekmece Eminönü Esenler Eyüp Sultanbeyli PendikGaziosmanpaşa Güngören Kağıthane Kartal Küçükçekmece Fatih Tuzla Ümraniye Zeytinburnu
Seçkin Eğitim Nerededir?
Seçkin Eğitim Hizmetleri merkezi Barbaros Mah. Menekşe Sok. Teknik Yapı Deluxia Suites ATAŞEHİR ( Ülker Sports Arena Arkası ). Avrupa yakası ofisi ise, İstanbul Caddesi, Kırmızı Şebboy Sokak, No:7, BAKIRKÖY adresinde faaliyet göstermektedir.
Öğretmenlerinizin mezun oldukları Üniversiteler hangileridir?
Ozelders.com.tr öğretmenlerinin büyük bir bölümü Boğaziçi, Marmara, İstanbul vb İstanbul'da olan üniversitelerin mezunudurlar. Bununla birlikte Anadolu'daki üniversitelerden de öğretmenlerimiz bulunmaktadır.
Yönetilebilir özel ders nedir
Türkiye'de ilk defa Ozelders.com.tr yönetim ekibi tarafından ortaya atılan yönetilebilir özel ders kavramı; özel dersin tüm aşamalarını içine alacak şekilde özel ders süreçlerinin kurumsal bir yapı tarafından yönetilmesini ifade eder. İyi bir öğretmen-öğrenci eşleşmesinden başlayarak özel ders sürecinin başarıyla tamamlanmasına kadar kurumsal bir yapının etkinliğini ifade eder.
Kurumsal oluşunuz özel ders ücretlerini etkiliyor mu?
Ozelders.com.tr; profesyonel olarak 7 yıldır eve özel ders öğretmen yönlendirmesi yapan kurumsal bir yapıdır. Yönlendirdiği öğretmenlerin tüm bilgilerini velileri adına kontrol eden ve güvenilirliklerini sağlayan bir yapı olmakla birlikte ders alanı deneme yanılmadan kurtarır. Ozelders.com.tr, ders alma sürecinde velilerini ve öğretmenlerini dersin başarısı için profesyonel destekleriyle yönlendirmektedir. Dolayısıyla ders ücretlerini etkilemesi kaçınılmazdır.

Sorunuzun cevabını bulamadınız mı? Sizin için daha fazla seçenek aşağıda..

Bizi Arayın.

Tüm sorularınızın cevabını almak için bizi arayın. Özel derslerimizle ilgili tüm detayları anlatalım.
İletişim Bilgileri

Referanslarımızı İnceleyin.

Öğrenci ve velilerimizin hakkımızdaki yorumlarına bakın yada bir kısım referanslarımızı görün.
Referanslarımıza Bakın.