Skip to content

Biyoloji Özel Ders

9, 10, 11 ve 12. Sınıf Öğrencileri İçin

 Biyoloji Öğretmenleri ile Kaliteli Eğitim

ARA SINIFLARA

Biyoloji Özel Ders

9. sınıf öğrencileri ve biyoloji dersini seçen 10-11 ve 12. sınıf öğrencileri için evde biyoloji özel ders programları yaparız. Yazılılarınızdan düşük aldıysanız yada biyoloji dersinde daha iyi olmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Yazılılarınıza profesyonel destekler sağlarız.

TYT ve AYT’ye hazırlanırken; öğrencinizi motive edecek, problemlerine çözüm üretecek ve dersleriyle ilgilenecek bir özel öğretmen isterseniz, biz bunun için çalışıyoruz. Öğretmenlerimiz sizinle birlikte uygulanabirliği yüksek olan ders programları yapar. Bu programların takibini sağlar.

ÖZEL DERS İÇİN

Biyoloji Öğretmenleri

Seçkin Eğitim; İlköğretim ve lise öğrencileri için biyoloji özel ders alternatifleri sunmaktadır. TYT ve YKS de eksiklerinizi tamamlamak için seçkin dershanelerde uzun yıllar çalışmış öğretmenlerden özel ders alırsınız. Akşam saatleri yada hafta sonları size uygun vakitlerde programlar yapabiliriz.

Lise Öğrencilerine Biyoloji Özel Ders

İstanbul’un Tüm İlçelerinde, Alanında Uzman Biyoloji Öğretmenleri

ÖZEL DERS TALEBİ

DENEYİMLİ VE

Güleryüzlü Öğretmenler

Biyoloji özel ders öğretmenlerimizin tamamı deneyimli öğretmenlerdir. Hücre yapısı, enzimler ya da proteinler. Bu konuları ve daha fazlasını bizim özel ders öğretmenlerimizle çalışmak size zaman kazandırır ve daha kolay öğrenirsiniz.

SADECE ÖĞRETMENLERLE

Özel Ders Programları

 • Evinizde birebir biyoloji özel ders
 • İlköğretim lise her seviyede özel ders
 • TYT – AYT (YKS) biyoloji özel ders
 • Kurumsal özel ders referansları
 • İstanbul’un tüm semtlerinde özel ders
 • Seçkin Eğitim Kurum Güvencesi
 • Öğretmenlerimizle ders öncesi yüzyüze görüşme
Oğlum, Eyüboğlu Koleji'nde eğitimini sürdürürken ihtiyaç duyduğumuz her derste yanımızdaydınız. Matematik, Fizik, Kimya, ve Biyoloji derslerinde öğretmenlerinizin çok fazla yardımınızı gördük. Hakan'ın bugünkü başarısında emeğiniz için teşekkürler.
Dursun Toraman
Eyüboğlu Koleji

Özel Ders Öğretmenleri

Bizden biyoloji özel ders almaya karar verdiğinizde; deneyimli ve aktif olarak öğretmenlik yapan matematik, fizik, kimya ve diğer branş öğretmenlerinden ders alırsınız. Seçkin Eğitim’in eğitim danışmanları öğrenciniz için en iyi özel ders öğretmenini size önerecektir.

BİYOLOJİ ÖĞRETMENLERİMİZ

Özel Ders Vermek İster misiniz?

Sizi, işini iyi yapan, profesyonel öğretmen kadromuzun içinde görmek istiyoruz.

PROFİL OLUŞTUR

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Öğretmenler ve çalışma sistemimizle ilgili soruların cevabını sizin için hazırladık.

İletişim

Özel Ders Talebi

Özel ders talebiniz gün içinde ise ortalama [ 1 saatte ], diğer saatlerde ise ertesi sabah 09:00 dan sonra dönüş sağlıyoruz.


  İlçe Seçiniz


  Eklemek İstedikleriniz