Skip to content

Fen Bilgisi Özel Ders

Ev Ödevlerine Yardım

İstanbul’un tüm ilçelerinde evinizde; uzman öğretmenlerden okul dersleriniz ve LGS Sınavı için özel ders alabilir, ev ödevlerinize, projelerinize destek isteyebilirsiniz.
İLKOKUL VE ORTAOKUL

Fen Ve Teknoloji Özel Ders

Fen Bilgisi; ilköğretim 2. kademe öğrencileri için fizik, kimya ve biyoloji konularından oluşan bir derstir. Öğrencilerin özellikle fizik konularında zorlandığı fen bilgisi dersinin ağırlığını fizik ve biyoloji konuları oluşturur.Kimya konuları ise yeni ilköğretim müfredatıyla olabildiğince azaltılmıştır.

HER SEVİYEDE

Uzman Özel Öğretmenler

Seçkin Eğitim ders alanlarına en iyiye yakın bir özel ders deneyimi yaşatmak için; fen bilgisi öğretmen kadrosunu oluştururken öğretmenlerinin deneyim, bilgi ve formasyon gibi kriterlerin yanında geçmişte ders verdikleri öğrencilerin izlenimlerini de almıştır. Fen bilgisi özel ders öğretmenlerimizin bilgilerini arama yaparak inceleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi ve alternatif için bizi aramanızı rica ediyoruz.

İlkokul Ortaokul Fen Bilgisi Özel Ders

İstanbul’un Tüm İlçelerinde, Alanında Uzman Fen Öğretmenleri

ÖZEL DERS TALEBİ

İHTİYACINIZ KADAR

Fen Özel Ders Seansları

Seçkin Eğitim ders seansları ilköğretim öğrencileri için 90 dakikadır. Bu öğretmenlerimizin belirlediği bir standart olmasına rağmen kişiye özel programlarımızın bir sonucu olarak, özel derslerinizde zamanı artırma ve azaltma gibi alternatiflerimizi kullanabiliriz.
SADECE ÖĞRETMENLERLE

Fen Bilgisi Özel Ders Programları

  • Birebir Fen Bilgisi özel ders
  • Kendi evinizde özel ders
  • Her seviyede Fen Bilgisi özel ders
  • İlköğretim, 6, 7, 8. sınıf fen bilgisi özel dersi
  • LGS sınavı için fen bilgisi özel ders
  • İstanbul’un tüm semtlerinde
  • Öğretmenlerimizle ders öncesi yüz yüze görüşme
  • Tüm sınıf öğretmenlerimiz kurumsal referanslıdır.
Oğlum, Eyüboğlu Koleji'nde eğitimini sürdürürken ihtiyaç duyduğumuz her derste yanımızdaydınız. Matematik, Fizik, Kimya, ve Biyoloji derslerinde öğretmenlerinizin çok fazla yardımınızı gördük. Hakan'ın bugünkü başarısında emeğiniz için teşekkürler.
Dursun Toraman
Eyüboğlu Koleji

En İyi Öğretmenler

Bizden fen bilgisi dersi almaya karar verdiğinizde, işini iyi yapan, deneyimli, aktif olarak öğretmenlik yapan eğitmenlerden ders alırsınız. Seçkin Eğitim’in eğitim danışmanları öğrenciniz için en iyi öğretmeni size önerecektir.

FEN ÖĞRETMENLERİ

Özel Ders Vermek İster misiniz?

Sizi, işini iyi yapan, profesyonel öğretmen kadromuzun içinde görmek istiyoruz.

PROFİL OLUŞTUR

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Öğretmenler ve çalışma sistemimizle ilgili soruların cevabını sizin için hazırladık.

İletişim

Özel Ders Talebi

Özel ders talebiniz gün içinde ise ortalama [ 1 saatte ], diğer saatlerde ise ertesi sabah 09:00 dan sonra dönüş sağlıyoruz.

İlçe Seçiniz


Eklemek İstedikleriniz