Fen Bilgisi Özel Ders

İstanbul’un tüm ilçelerinde evinizde; deneyimli öğretmenlerden okul dersleriniz ve LGS Sınavı için özel ders alabilirsiniz.

FEN ÖĞRETMENLERİMİZ

Fen Bilgisi Öğretmen Öğrenci

Ev Ödevlerine Yardım

İlkokul ve ortaokul öğrencilerinin ev ödevlerine ve projelerine destekler veririz. Deneyimli öğretmenlerle evinize geliriz.

ÖZEL DERS TALEBİ

Aradığın öğretmene kolayca ulaşabilirsin 🙂

Fen Ve Teknoloji Özel Ders

Fen Bilgisi; ilköğretim 2. kademe öğrencileri için fizik, kimya ve biyoloji konularından oluşan bir derstir. Öğrencilerin özellikle fizik konularında zorlandığı fen bilgisi dersinin ağırlığını fizik ve biyoloji konuları oluşturur.Kimya konuları ise yeni ilköğretim müfredatıyla olabildiğince azaltılmıştır.

Uzman Özel Öğretmenler

Seçkin Eğitim ders alanlarına en iyiye yakın bir özel ders deneyimi yaşatmak için; fen bilgisi öğretmen kadrosunu oluştururken öğretmenlerinin deneyim, bilgi ve formasyon gibi kriterlerin yanında geçmişte ders verdikleri öğrencilerin izlenimlerini de almıştır. Fen bilgisi özel ders öğretmenlerimizin bilgilerini arama yaparak inceleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi ve alternatif için bizi aramanızı rica ediyoruz.

Fen Bilgisi Özel Ders

İlkokul Ortaokul Fen Bilgisi Özel Ders

İstanbul’un Tüm İlçelerinde, Alanında Uzman Fen Öğretmenleri

ÖZEL DERS TALEBİ

Ortaokul Özel Ders Öğrencisi

Fen Özel Ders Seansları

Seçkin Eğitim ders seansları ilköğretim öğrencileri için 90 dakikadır. Bu öğretmenlerimizin belirlediği bir standart olmasına rağmen kişiye özel programlarımızın bir sonucu olarak, özel derslerinizde zamanı artırma ve azaltma gibi alternatiflerimizi kullanabiliriz.

Fen Bilgisi Özel Ders Programları

 • Birebir Fen Bilgisi özel ders
 • Kendi evinizde özel ders
 • Her seviyede Fen Bilgisi özel ders
 • İlköğretim, 6, 7, 8. sınıf fen bilgisi özel dersi
 • LGS sınavı için fen bilgisi özel ders
 • İstanbul’un tüm semtlerinde
 • Öğretmenlerimizle ders öncesi yüz yüze görüşme
 • Tüm sınıf öğretmenlerimiz kurumsal referanslıdır.
 • Onur'un Matematik ve Geometride YGS, LYS'de istediği netleri yapabilmesinde (2 sınavda da 1 yanlış yaptı) öğretmenlerinizin desteğini unutmayacağız. Teşekkürler. Mustafa Bey (Onur'un Babası) Haydarpaşa Anadolu Lisesi Öğrencisi

  Mustafa Bey Haydarpaşa Anadolu Lisesi
 • Basarıma bulundugu katkılardan dolayı biricik ögretmenim olan Leman TAMIR e teşekkurler.

  Arda Arıkan İlkokul Okuma Yazma
 • Bizi o kadar iyi, o kadar mükemmel öğretmenlerle tanıştır dınız ki, gönülden bir teşekkürü hak ediyorsunuz ve gerçekten işinizi çok iyi yapıyorsunuz.

  Asuman Yüksel 10. Sınıf Matematik
 • Öğretmenlerinizin üçünden de çok memnun kaldık, çok teşekkür ederiz. Gerçekten çok iyi ve güvenilir öğretmenlerle çalışıyorsunuz. Kızımızı TEOG öncesi bayağı toparladılar. Daha sonra da zaman zaman sizden yardım isteyeceğiz. Saygılarımla...

  Dilek Hanım Şişli Terakki
 • Oğlum Eyüboğlu Kolejinde eğitimini sürdürürken ihtiyaç duyduğumuz her derste yanımızdaydınız. Matematik, Fizik, Kimya, ve Biyoloji derslerinde öğretmenlerinizin çok fazla yardımını gördük. Hakanın bugünkü başarısında emeğiniz için teşekkürler.

  Dursun Bey Eyüboğlu Koleji
Onaylandı
Merve
Merve
Fizik Öğretmeni
130 TL
Merve Hoca 2011 yılında İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik bölümünden mezun oldu. Aktif olarak eğitmenlik yapıyor, fizik ve fen bilgisi özel ders veriyor.
Fen Bilgisi, Fizik
5-10 Yıl Deneyim
Beşiktaş, Beyoğlu, Kadıköy, Şişli, Üsküdar
Onaylandı
Hasan
Hasan
Fizik Öğretmeni
140 TL
Hasan Öğretmen 2004 yılında Atatürk Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fizik bölümünden mezun oldu. Aktif olarak eğitmenlik yapıyor ve fizik özel ders veriyor.
Fen Bilgisi, Fizik
10-20 Yıl Deneyim
Ataşehir, Kadıköy, Maltepe, Pendik, Tuzla, Üsküdar
Onaylandı
Burak
Burak
Fizik Öğretmeni
160 TL
Boğaziçi Üniversitesi Fizik Öğretmenliği programını birincilikle bitiren Burak Hoca aktif olarak öğretmenlik yapıyor ve fizik, fen bilgisi özel ders veriyor.
Fen Bilgisi, Fizik
5-10 Yıl Deneyim
Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Ümraniye, Üsküdar
Onaylandı
Serdar
Serdar
Biyoloji Öğretmeni
150 TL
Serdar Öğretmen 2003 yılında Fırat Üniversitesi Biyoloji bölümünden mezun oldu. 15 yıldır evde biyoloji özel ders veriyor. Paylaştıkça bilginin çoğalacağına inanıyor.
Biyoloji, Fen Bilgisi
10-20 Yıl Deneyim
Beşiktaş, Beykoz, Kadıköy, Sarıyer, Şişli, Üsküdar

En İyi Öğretmenler

Bizden fen bilgisi dersi almaya karar verdiğinizde, işini iyi yapan, deneyimli, aktif olarak öğretmenlik yapan eğitmenlerden ders alırsınız. Seçkin Eğitim’in eğitim danışmanları öğrenciniz için en iyi öğretmeni size önerecektir.

FEN ÖĞRETMENLERİ

Özel Ders Vermek İster misiniz?

Sizi, işini iyi yapan, profesyonel öğretmen kadromuzun içinde görmek istiyoruz.

PROFİL OLUŞTUR

Sorularınız mı Var?

Öğretmenlerimiz ve çalışma sistemimizle ilgili soruların cevaplarını sizin için hazırladık.

ÖZEL DERS TALEBİ
İletişim