Skip to content

Sıkça Sorulan Sorular

Yardım merkezinde merak ettiğiniz konuları öğretmenler ve öğrenciler için ayrı ayrı başlıklarda bulabilirsiniz.

Öğretmenlerimiz

Ozelders.com.tr ders alan kişiye iyi bir özel ders deneyimi yaşatmak için özel ders öğretmeni seçerken aşağıdaki kriterlerin ders verende bulunup bulunmadığına dikkat edilmesini önerir. Ders veren kişi öğretmen midir? Öğretmeninizin üniversitelerin öğretmen yetiştiren fakültelerinden mezun olması özel dersin başarısını büyük oranda etkileyecektir. ( Üniversiteyi iyi dereceyle kazanıp ve bitirmiş bir mühendislik mezunuyla sıradan bir öğretmenlik mezunu birbirine karıştırılmamalıdır. Öğrenciniz için deneyimli bir öğretmenin, iyi bir mühendisten daha fazla faydası olacaktır.) Referansları ve başarıları nelerdir? Ders alacağınız öğretmenin referanslarını ve başarılarını mutlaka öğrenin. Bu sizi deneme yanılmadan kurtaracaktır.

Ozelders.com.tr öğretmenlerinin büyük bir bölümü Boğaziçi, Marmara, İstanbul vb İstanbul’da olan üniversitelerin mezunudurlar. Bununla birlikte Anadolu’daki üniversitelerden de öğretmenlerimiz bulunmaktadır.
Seçkin Eğitim; velilerin çok ısrarlı istekleri haricinde özel ders için üniversite öğrencilerini derse yönlendirmemektedir. Bunun yerine mezun ve aktif olarak öğretmenlik yapan eğitmenleri önermektedir. Yönlendirdiği öğrenciler ile ilgili olarak herhangi bir sorumluluk almamaktadır.
Sayfalardaki öğretmen arama formunda semt ve ders seçerek arattırıp istediğiniz öğretmen hakkındaki detay bilgilere ulaşabilirsiniz.
Seçkin Eğitim; ders isteyene iyi bir öğretmen sağlamanın bir gereği olarak profesyonel olarak öğretmenlik yapan öğretmenleri derse yönlendirir. Ozelders.com.tr adına derse yönlendirilen tüm öğretmenler bir kısım özel ve kamu kurumlarında çalışmaktadırlar. İşi sadece özel ders vermek olan profesyonelleri bu durumdan hariç tuttuk.
Ozelders.com.tr, öğretmenlerinin öğretmenlik formasyonuna sahip olmasını öğretmen yönlendirmesi yapmasının ön şartı olarak belirlemiştir. Bu sebepten dolayı özel ders öğretmen yönlendirmesi yaparken öğretmenlerimizin üniversitelerin öğretmen yetiştiren fakültelerinden olmasını dikkate alırız. Bu duruma deneyim ve birikimleriyle öğretmenliği iyi yapar konuma gelmiş bir kısım formasyonsuz öğretmenlerimizi dahil edilmemiştir.
Seçkin Eğitim öğretmenlerinin tamamı aynı zamanda çeşitli kurumlarda aktif olarak öğretmenlik yapmaktadır.

Özel Ders

Uzun süre devam eden derslerde böyle bir sonucun ortaya çıkması muhtemel tehlikelerdendir. Ozelders.com.tr öğretmenleri bu noktada profesyonel deneyimli öğretmenlerdir. Aile ile birlikte istenilen başarı seviyesine ulaşıldıkça haftalık seans sayısını düşürürler. Ozelders.com.tr ekibi aileye ve özel ders öğretmenlerine süreç içinde profesyonel destekler sağlayarak öğrenci de istenmeyen sonuçlar oluşmasının önüne geçer.
Hedefsiz, düzensiz ve iyi yönetilemeyen bir özel dersin öğrencide bu tür bir sonuç doğurması muhtemeldir. Bundan dolayıdır ki hedeflerinizi ve beklentilerinizi netleştirmeden özel öğretmen yardımı almayın. Siz öğrencinin ailesi olarak özel ders sürecine yakından müdahil olmanız gerekmektedir.
Özel ders ve bireysel eğitim öğrenmenin en iyi yolunu ifade eder. Özellikle grup içinde başarısız olan öğrencilerin özel ders ile başarılarını yüksek oranlarda artırdığı gözlemlenmiştir.
Özel ders; mantığı itibariyle daha iyi olmak istediğiniz herşey için alınabilir. Bu doğrultuda düşünüldüğünde öğrencinizin daha iyi olmasını istediğiniz tüm alanlar için özel ders aldırmaya karar verebilirsiniz.

Ücretler

Ozelders.com.tr; profesyonel olarak 11 yıldır eve özel ders öğretmen yönlendirmesi yapan kurumsal bir yapıdır. Yönlendirdiği öğretmenlerin tüm bilgilerini velileri adına kontrol eden ve güvenilirliklerini sağlayan bir yapı olmakla birlikte ders alanı deneme yanılmadan kurtarır. Ozelders.com.tr, ders alma sürecinde velilerini ve öğretmenlerini dersin başarısı için profesyonel destekleriyle yönlendirmektedir. Dolayısıyla ders ücretlerini etkilemesi kaçınılmazdır.
Özel ders ücretlerimiz öğrencinizin eğitim seviyesine (ilkokul, ortaokul, lise) kısmen öğretmenlerimizin deneyimine, yol ve öğretmenimizin bulunduğunuz yere yakınlığına göre değişmekle birlikte sizin taleplerinize göre de şekillenmektedir. Bizimle görüşme sağladığınızda ücret bilgisi alabilirsiniz.

Seçkin Eğitim

Seçkin Eğitim 2007 den beri faaliyet göstermektedir.
Seçkin Eğitim Hizmetleri merkezi Barbaros Mah. Menekşe Sok. Teknik Yapı Deluxia Suites ATAŞEHİR ( Ülker Sports Arena Arkası ). Avrupa yakası ofisi ise, İstanbul Caddesi, Kırmızı Şebboy Sokak, No:7, BAKIRKÖY adresinde faaliyet göstermektedir.
Seçkin Eğitim’in İstanbul dışında herhangi bir faaliyeti bulunmamaktadır.Ozelders.com.tr; İstanbul’da ise aşağıdaki ilçelerin tamamına öğretmen yönlendirmesi yapmaktadır.Kadıköy Bakırköy Beşiktaş Beykoz Üsküdar Maltepe Sarıyer Şişli Adalar Avcılar Bağcılar Ataşehir, SancaktepeBahçelievler Bayrampaşa Beyoğlu Büyükçekmece Eminönü Esenler Eyüp Sultanbeyli PendikGaziosmanpaşa Güngören Kağıthane Kartal Küçükçekmece Fatih Tuzla Ümraniye Zeytinburnu