Skip to content

Kullanım Koşulları

Bu Kullanım Koşulları (“Koşullar”), www.ozelders.com.tr adresindeki özel ders web sitesini (“Site”) kullanmanızı sağlar. Lütfen siteyi kullanmadan veya kullanmaya devam etmeden önce bu şartları okuyun. Her bir hükmü hem tam olarak anlamadığınız hem de kabul etmediğiniz sürece şartları kabul etmeyin. Siteyi kullanarak veya kullanmaya devam ederek, bu şartlarda yer alan tüm şartları ve koşulları anladığınızı, kabul ettiğinizi beyan ve taahhüt ediyorsunuz.

Genel Terimler
Ozelders.com.tr, bu Siteyi özel ders hizmeti isteyen kullanıcılara (“Öğrenciler”) ve özel ders hizmeti sunmak isteyen kullanıcılara (“Öğretmenler”) ve kullanıcıları bu koşulları kabul eden başka herhangi bir işletmeye sunar. “Siz” veya “Sizler” veya “Kullanıcı” veya “Kullanıcılar” terimi, Öğrencileri, Öğretmenleri veya herhangi bir içeriği görüntüleyen, kullanan, erişen veya bunlara göz atan ve / veya oluşturan, yükleyen, yayınlayan herhangi bir kişi veya varlığı ifade eder. Siteye içerik gönderir, alır veya saklar. Bu Şartlar, Ozelders.com.tr ile sizin aranızda aranır ve siz aşağıdakileri kabul ediyorsunuz: (a) Sitenin içeriğine erişmek veya görüntülemek; (b) Site üzerinden ders vermek için sözleşme yapmak ; (c) Site üzerinden bir öğretmene ulaşmak (d) Siteyi kullanarak özel dersler vermek gibi şartları kabul etmiş olursunuz. Bu Şartları kabul etmiyorsanız, Siteyi kullanmayın .

Sitedeki veya Siteyle ilişkili herhangi bir şeyin bu Şartlarla çelişkili veya tutarsız olduğu durumlarda, burdaki şartlar geçerli olacaktır. Herhangi bir açık feragat veya Şartlar uyarınca derhal herhangi bir hakkın kullanılmaması, sürekli bir feragat veya icra edilmeme beklentisi yaratmayacaktır. Şartların herhangi bir hükmü, herhangi bir hükümetin herhangi bir yasası veya düzenlemesi veya herhangi bir mahkeme veya hakem tarafından geçersiz kılınması durumunda, taraflar bu hükmün, asıl iş amacını yerine getiren yeni bir hükmüyle ve diğer hükümlerle değiştirileceğini kabul eder. Şartlar tam olarak yürürlükte kalacaktır.

Gizlilik Politikası
Ozelders.com.tr’nin sizinle ilgili bilgileri nasıl topladığı, kullandığı ve açıkladığı hakkında bilgi için lütfen https://www.ozelders.com.tr/gizlilik adresindeki Site Gizlilik Politikası’na bakın.

Hizmetler
Site ders isteyenler ve ders verenler için bir pazar sunuyor ve burada belirtilen şartlar dahilinde bağlantı sağlıyor. Eğitmenler sağladıkları derslerin yöntemlerini, materyallerini, zamanlamalarını, sıklıklarını, sürelerini ve diğer bütün yönlerinden sorumludur ve genellikle kontrol ederler.

Öğrenciler, ihtiyaçları için doğru öğretmeni seçmekten sorumludur. Özel ders alma kararı verirken, öğrenciler her bir öğretmenin kendi bildirdiği kimlik bilgilerini, eğitim ve tecrübesinin yanı sıra diğer öğrencilerden gelen yorumları da incelemelidir. – Öğrenci 18 yaşın altında ise tüm derslerinde yanında bir refakatçi bulundurmak zorundadır .

Ozelders.com.tr, Siteyi çeşitli yerlerden kontrol etmekte ve işletmektedir ve bu web sitesinin her yerde erişilebilir olduğunu beyan etmemektedir . Ozelders.com.tr gelen her ders talebi ve öğretmen aramasına cevap vereceğini garanti etmez. Siteye yüklenen her profilin yayınlanacağını garanti etmez.

Akademik Dürüstlük
Sitenin hizmetleri aldatmayı değil, öğrenmeyi kolaylaştırmak amacıyla verilmektedir. Site, herhangi bir akademik sahtekârlık için kullanılamaz. Site, bir form ile herhangi birini sorgulamak, meşgul etmek veya yardım etmek veya onlara yardımcı olmak (örneğin, ödevleri veya projeleri tamamlamak, bildiri veya kompozisyon yazmak, birisinin adına sınav veya sınavlara girmek), veya akademik politikaları veya okul, üniversite, akademik kurum veya işyerinin diğer davranış politikalarını ihlal eden işleri tamamlamak için kullanılamaz.

Yükümlülükleriniz ve Davranışlarınız
Tüm Kullanıcılar: (a) Yasal yaşta olmalı ve bu şartları kendi adına veya özel hizmet alabilecekleri bir kişi adına kabul etme kapasitesine sahip olmak; (b) Site kaydında (“Kayıt Verileri”) istendiğinde kendileri hakkında doğru, güncel ve eksiksiz bilgi sağlamak; (c) Siteye erişmek için kullanılan tüm parola ve kimlik bilgilerinin güvenliğini sağlamak; (d) Kayıt Verilerini ve Ozelders.com.tr’ye sağladığı bilgileri doğru ve güncel tutmak ve derhal güncellemek (e) bilgiye ve kayıt Verilerine yetkisiz erişim risklerini kabul etmekle yükümlüdür.

Siteyi kullanımınızla oluşturduğunuz, yüklediğiniz, yayınladığınız, gönderdiğiniz, aldığınız veya sakladığınız tüm içerikten tamamen siz sorumlusunuz.( “İçerik”). Kullanıcılar: (a) yanlış, zararlı, müstehcen, pornografik, hakaret içeren, ırkçı, şiddet içeren, saldırgan, taciz edici, içerik yükleyemez ve yayınlayamaz. (b) kişisel bilgilerin yetkisiz ifşa edemez; (c) birinin fikri mülkiyet haklarını ihlal etmesi veya ihlal etmesi; veya (d) herhangi bir bilgisayar yazılımı veya donanım veya telekomünikasyon ekipmanının işlevselliğini kesmek, yok etmek veya sınırlandırmak için tasarlanmış yazılım virüslerini veya diğer bilgisayar kodlarını, dosyaları veya programları yükleyemez ve siteyi bu amaçla kullanamaz. Ozelders.com.tr, üçüncü taraf ticari reklamlar içeren ya da gerekli gördüğü herhangi bir nedenle, bu şartları ihlal eden içeriği düzenleme ya da kaldırma hakkını saklı tutar.

Kullanıcılar, Siteyi geçerli foruma uygun, yasal ve uygun bir şekilde kullanmalıdır . Sitenin , tamamen kendi takdirine bağlı olarak uygunsuz ve / veya rahatsız edici bulduğu içerikten dolayı Ozelders.com.tr’in herhangi bir şekilde kullanılması, kullanıcıya bildirim veya bildirimde bulunmadan askıya alınmasına ve / veya içeriğe erişimin durdurulmasına neden olabilir.

Spesifik olarak, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, Kullanıcılar şunları yapamaz:
Hakaret, kötüye kullanma, herhangi bir şekilde taciz etme, zarar verme, takip etme, tehdit etme veya başkalarının yasal haklarını ihlal etme (gizlilik ve tanıtım haklarıyla sınırlı olmamak üzere);
Herhangi bir yanlış, yanıltıcı, saygısız, küçük düşürücü, ihlal edici, nefret dolu, hoşnutsuz, müstehcen veya yasa dışı konu, ad, bilgi, materyal veya içerik oluşturma, yükleme, gönderme, gönderme, alma veya saklama.
Siteyi ulusal veya uluslararası hukuka aykırı olan herhangi bir amaç için kullanma ;
Sitede dolandırıcılık amacıyla veya Siteyi kötüye kullanmak amacıyla, Siteyi veya Sitede yer alan herhangi bir bilgiyi kendi ticari veya maddi kazançlarınız için kötüye kullanma da dahil olmak üzere, bir hesap veya hesaplar oluşturma.
Fikri mülkiyet hakları veya gizlilik veya tanıtım hakları dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, üçüncü tarafların haklarını ihlal eden yazılım veya diğer içerikleri içeren dosyaları yükleme;
Virüsler, Truva atları, solucanlar, örümcekler, botları iptal etme, bozuk dosyalar ya da herhangi bir ürünün çalışmasına zarar verebilecek, bozabilecek, devre dışı bırakabilecek ya da siteye aşırı yük yükleyebilecek benzer bir yazılım, kötü amaçlı yazılım ya da içerik içeren dosyalar yüklemek.
Cihaz, bilgisayar sistemi veya Sitenin herhangi bir yönüne zarar verecek her türlü işlemi yapmak ;
Siteye , diğer Kullanıcı hesaplarına veya Siteye bağlı diğer cihazlara, bilgisayar sistemine veya ağlara yetkisiz erişim sağlama girişiminde bulunmak ;
Reklam veya üzerinde herhangi bir ticari amaç için herhangi bir mal veya hizmet satmak için teklifte bulunmak ;
Başka bir kişiyi taklit etmek veya Siteye erişmek için herhangi bir kişinin veya kuruluşun sizin kimliğinize bürünmesine veya kimlik bilgilerinizi kullanmasına izin vermek;
Aynı içeriği art arda veya spam olarak göndermek.
Tanıdığınız veya makul bir şekilde bilmeniz gereken, başka bir Kullanıcı tarafından gönderilen herhangi bir dosyayı indirmek, kopyalamak veya iletmek için siteyi kullanmak ;
Siteden herhangi bir bilgi, içerik ve / veya materyale yapay yollardan erişme, indirme veya kopyalama (örümcekler, kazıyıcılar, bilgisayar korsanları, bilgisayar programları, botlar, web sahtekarlığı, URL yeniden yazma veya benzeri araçlar dahil);
Sitedeki herhangi bir bilgi, materyal veya içeriği çoğaltmak, kopyalamak, kopyalatmak, satmak, yeniden satmak veya istismar etmek; veya
Diğer Kullanıcıların Siteyi kullanmasını ve keyfini çıkarmasını sınırlamak veya engellemek .

Uygunluk Koşulları
Tüm Kullanıcılar, Siteyi kullandıkları sürece aşağıdaki uygunluk koşullarını (“Uygunluk Koşulları”) karşılamalıdır.:
(a) Her zaman yürürlükteki tüm yasa ve düzenlemelere uymanız (b) bu ​​koşulları kabul etme ve bu koşullardaki tüm hüküm ve koşullara uyma hakkınız, otoriteniz ve kapasitenizin var olması; (c) Ne siz, ne de evinizdeki herhangi birinin: (i) şiddet, kötüye kullanma, ihmal, sahtekarlık, soygun veya kişilerin güvenliğini tehlikeye sokan herhangi bir suç içeren bir şikayetden dolayı, yasaklama emri ya da herhangi bir yasal işleme maruz kalmamış olması; (ii) herhangi bir cinsel suç, çocuk istismarı veya aile içi şiddet suçuyla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir şekilde herhangi bir suç veya kabahat dahil, herhangi bir nitelikteki bir suçtan mahkum edilmemiş olmak;

Ozelders.com.tr, Uygunluk Şartlarını zaman zaman gözden geçirebilir ve yeni şartlar ve koşullar ekleyebilir. Sitenin sürekli kullanımı, herhangi bir yeni Uygunluk Koşulunun kabulü anlamına gelir ve Kullanıcıların bu gözden geçirilmiş Uygunluk Koşullarına uymaları veya Siteyi kullanmayı bırakmaları gerekmektedir .

Ozelders.com.tr, yukarıdaki beyanları ve garantileri doğrulayabilir. Doğrulama, bunlarla sınırlı olmamak üzere, cezai arka plan kontrolleri, suç ve sicil kayıtları, motorlu taşıt kayıtları kontrolleri, kimlik doğrulama kontrolleri, kredi kontrolleri ve / veya mevcut kamu kayıtlarının kullanımını içerebilir. Bu doğrulamayı gerçekleştirmek için oluşacak herhangi bir bedeli, ödemeyi kabul etmiş sayılırsınız. Ozelders.com.tr, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, Hizmetleri kullanımınızı askıya alma ve / veya durdurma da dahil olmak üzere, herhangi bir beyanı veya garantiyi ihlal ettiğinizi tespit etmesi halinde, sınırlama olmaksızın uygun gördüğü şekilde hareket edebilir.

Buna rağmen, önceki paragraf gereği Ozelders.com.tr, doğrudan herhangi bir kullanıcının geçmişini kontrol etmez. Ozelders.com.tr, Kullanıcılar tarafından sağlanan bilgilerin geçerliliğini ne onaylar ne de reddeder. Ozelders.com.tr, Uygunluk Koşullarının herhangi birinin veya tamamının Kullanıcılar tarafından karşılandığını doğrulama yükümlülüğüne sahip değildir. Kullanıcılar, site aracılığıyla iletişime geçecekleri kişilerle ilgili kendi kararlarını ve değerlendirmelerini yapmaktan sorumludurlar. – DİĞER KULLANICILARLA İLGİLİ TÜM ARKA PLAN VE REFERANS KONTROLÜ SORUMLULUĞU SİZİNDİR.

Ozelders.com.tr,aşağıdakilerle ilgili herhangi bir ihtilaf, iddia, dava, yaralanma ve / veya herhangi bir şekilde doğabilecek zararlardan oluşabilecek tazminatı ve sorumluluğu açıkça reddeder ve: (a) Yanlışlık, eksiklik veya eksiklikle ilgili Bir Kullanıcının Uygunluk Koşulları ve / veya (b) Herhangi bir Kullanıcı tarafından yapılan yanlış beyanlar.

Ozelders.com.tr, yalnızca kendi takdirine bağlı olarak sitedeki sakıncalı herhangi bir şeyi kaldırma hakkı da dahil olmak üzere, tüm hakları saklıdır. Herhangi bir Kullanıcının iddia ettiği uygunsuzluklar, seckinegitim@gmail.com adresinden e-posta ile Siteye bildirilebilir .

Ozelders.com.tr Bilgilerinin Gizliliği
Site aracılığıyla Ozelders.com.tr sitesinin gizli, makul olarak gizli olması gereken teknik, sözleşmeli, ürün, program, fiyatlandırma, pazarlama ve diğer değerli bilgiler de dahil olmak üzere bazı gizli bilgilerine doğrudan erişebilirsiniz . Gizli Bilgileri kesinlikle gizli tutmalısınız. Şartlar, yasal olarak yeterli delillerle kanıtlayabileceğiniz Gizli Bilgiler konusunda size hiçbir yükümlülük getirmez.

Sitedeki İçerik
Ozelders.com.tr, web sitesinde sağladığınız içeriğin mülkiyetinde bulunma iddiasında değildir ve bu içeriğe ilişkin herhangi bir yükümlülük altına girmez . Burada aksi belirtilmedikçe, bu web sitesi ile bağlantılı olarak sağladığınız herhangi bir içerik gizli olmayan bir şekilde sağlandığı kabul edilir. Ozelders.com.tr, bu içeriği herhangi bir amaç için sınırsız olarak kullanmakta veya yaymakta serbesttir ve Ozelders.com.tr’ye, kullanımı, çoğaltılması, değiştirilmesi, dağıtılması, iletilmesi, gösterilmesi, uygulanması, uyarlanması, bu içeriği (dijital biçimde de dahil olmak üzere) satmak ve yayınlamak hakkı vermektedir.

Ticari İşlem Şartları
Kullanıcılar Ozelders.com.tr’nin öğretmen ve öğrenci ödeme politikalarına uymak zorundadır . Kullanıcılar, hizmetlerle ilgili tüm masrafları Ozelders.com.tr vasıtasıyla ödemek zorundadır. Bu maliyetler aşağıdakileri içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir: (a) listelenen bir öğretmenin saatlik ücreti; (b) seyahat ve ulaşım ücretleri; (c) bir öğretmenin Site’deki bir öğretmen profilinde bulunabilecek olan iptal politikasında açıklanan iptal ücretleri ; (d) listelenen hizmet ücretini ve (e) Öğretmen ve Ozelders.com.tr arasında düzenlenen hizmet bedelleri.

Kısa Mesaj ve E-posta Bildirimleri
Öğretmenler, yeni öğrenci mesajları, yeni mesaj hatırlatıcıları, iş fırsatları ve daha fazlası için ozelders.com.tr sitesinden kısa mesaj bildirimleri veya e-posta almayı kabul ederler.

Bağlantılar Yoluyla Sağlanan İçerik
Sitede diğer web sitelerine veya kaynaklara bağlantılar bulabilirsiniz . Ozelders.com.tr’nin bu tür harici web sitelerinin veya kaynakların mevcudiyetinden sorumlu olmadığını ve bu tür web sitelerinde veya kaynaklarda bulunan veya bunlardan elde edilen herhangi bir içerikten, reklamdan, üründen veya diğer materyallerden sorumlu olmadığını kabul ve taahhüt ediyorsunuz. Ozelders.com.tr doğrudan veya dolaylı olarak, bu tür herhangi bir sitede veya kaynakta mevcut olan herhangi bir içerik, mal veya hizmetin kullanımı veya bunlarla bağlantılı veya bunlara bağlı olarak ortaya çıkan herhangi bir gerçek veya iddia edilen zarar veya ziyandan sorumlu olmayacak veya sorumluluk kabul etmeyecektir.

Fikri Mülkiyet Hakları
Ozelders.com.tr, Siteyi , burada belirtilen amaçlarla ve bu Koşullara uygun olarak ve yalnızca kendi ticari olmayan kullanımınız için (burada belirtilmedikçe ) kullanmanıza izin verir (herhangi bir nedenle veya herhangi bir sebeple bu izni iptal edilebilir). Herhangi bir ticari markayı, telif hakkını veya başka bir bildirimi kaldırmadığınız sürece site kullanımına izin verilmez. Örneğin, bilgileri, içeriği veya diğer materyalleri herhangi bir veritabanına, derlemeye, arşivlemeye veya önbelleğe dahil edemezsiniz. Ozelders.com.tr tarafından özel olarak izin verilmediği sürece, Siteye herhangi bir amaç için derinlemesine bağlanamaz veya Siteye elle veya otomatik olarak herhangi bir bölümü kazımak, kopyalamak veya izlemek için herhangi bir robot, örümcek, web tarayıcısı, çıkarma yazılımı, otomatik işlem veya cihazla erişemezsiniz.  Ozelders.com.tr, bu paragrafı ihlal eden herhangi bir kişi veya kuruluş aleyhindeki yasal ve ortak hukuk haklarının tümünü saklı tutar. Ozelders.com.tr’nin önceden yazılı onayı olmadan , Sitenin hiçbir sayfasına veya içeriğinde yer alan herhangi bir içeriğe link veremez veya kullanamazsınız. Burada açıkça belirtilmeyen tüm haklar saklıdır.

Ozelders.com.tr veya İçerik sağlayıcıları tarafından açıkça izin verilen durumlar dışında, başkalarının İçeriğinin türev çalışmalarını çoğaltmayı, değiştirmeyi, kiralamayı, ödünç vermeyi, satmayı, dağıtmayı, yansıtmayı, çerçevelemeyi, yeniden yayınlamayı, indirmeyi, iletmeyi veya türetme eserleri oluşturmamayı kabul edersiniz. tamamen veya kısmen, herhangi bir şekilde. Ozelders.com.tr’nin size açıkladığı herhangi bir yazılımı değiştirmeyin, derlemeyin veya tersine mühendislik yapmamalısınız ve herhangi bir telif hakkı veya ticari marka bildirimini veya diğer mülkiyet bildirimini kaldırmamalı veya değiştirmemelisiniz.

Burada açıkça belirtilmediği sürece, bu Koşullardaki hiçbir şey fikri mülkiyet haklarına herhangi bir lisans verilmiş olarak yorumlanamaz. Sitede Ozelders.com.tr’ye ait İçeriği görüntülemek, kopyalamak, dağıtmak ve indirmek için izin verilir, (a) İçeriğe ilişkin telif hakkı bildirimi kalır ve buna bir izin bildirimi (örneğin, “izinle kullanılır”) eklenir. İçerik; (b) Bu İçeriğin kullanımı yalnızca kişisel ve ticari olmayan kullanım içindir; (c) söz konusu İçeriğin, bu tür materyalleri kapsayan geçerli izinlerin veya lisansların açıkça izin vermediği durumlar haricinde, herhangi bir ağ bilgisayarına kopyalanmayacak veya yayınlanmayacak veya herhangi bir ortamda yayınlanmayacaktır; ve (d) Bu İçeriğin üzerinde hiçbir değişiklik yapılmaması. Bu izin, bu belgedeki hüküm veya koşullardan herhangi birini ihlal etmeniz durumunda bildirimde bulunmaksızın otomatik olarak sona erer.

Telif Hakkı İhlali
Ozelders.com.tr, başkalarının fikri mülkiyetine saygı duyuyor ve Kullanıcılarımızdan da aynısını yapmalarını istiyoruz. Buna göre, Kullanıcılar, telif hakkı sahibinin önceden yazılı onayı alınmadan, Sitedeki telif hakkıyla korunan materyallere sahip olmayan veya kullanma izniniz olan hiçbir İçeriği hiçbir şekilde yayınlayamaz, değiştiremez, dağıtamaz veya çoğaltamaz. Ozelders.com.tr, kendi takdirine bağlı olarak, başkalarının telif hakkı haklarını ihlal edebileceğini düşündüğümüz herhangi bir İçeriği kaldırma ve / veya ihlal edici olduğunu düşündüğümüz kullanıcıların hesaplarını sonlandırma hakkını saklı tutar.

Çalışmalarınızın, telif hakkı ihlali oluşturacak şekilde Sitede kopyalanıp yayınlandığını düşünüyorsanız , seckinegitim@gmail.com adresine bildirimde bulunabilirsiniz.

Fesih ve Askıya Alma
Ozelders.com.tr, herhangi bir nedenle, herhangi bir nedenle, herhangi bir nedenden dolayı, herhangi bir zamanda, kendi takdirine bağlı olarak, herhangi bir zamanda, önceden bildirimde bulunmaksızın veya herhangi bir Kullanıcıyı askıya alma ve / veya sonlandırma hakkını saklı tutar. Askıya alınmış ve / veya feshedilmişseniz, fesihten sonra veya askıya alındıktan sonra Siteyi daha fazla kullanmayacağınızı kabul edersiniz .

Garantilerin Reddi
Site kullanımından doğacak tüm riskler aksi belirtilmedikçe kullanıcılara aittir. Sitedeki bilgiler, hizmetler ve içerik sitede kullanıcıya gözüktüğü (Tüm hatalarıyla birlikte) şekildedir. Ozelders.com.tr uygulanan koşullar, sorumluluklar, memnuniyet ve kalite bildirimlerinin sağlanmasıyla ilgili garanti vermez ve herhangi bir güvence vermez.

Sitenin kullanımında süreklilik ile ilgili garanti vermez. Web sitesinin kullanımında oluşabilecek herhangi bir veri kaybından sorumlululuğu reddediyoruz.

Sorumluluğun Sınırlandırılması
Site akademik özel ders hizmetleri için öğretmenler ve öğrenciler için bir pazaryeri oluşturur.

Ozelders.com.tr sitesinin hiçbir kullanıcı ile ilgili bir iş akdi sözleşmesi yoktur. Site üzerindeki hiçbir öğretmen çalışanımız değildir. Site üzerindeki kullanıcıların verdiği hizmetlerdeki performansları ile ilgili hiçbir sorumluluğu yoktur.  Site alınan bir hizmet sebebiyle doğabilecek maddi ve manevi herhangi bir zarar için kesinlikle sorumluluğu reddeder. Ozelders.com.tr öğretmen ile öğrenci arasındaki ders etkileşimlerine karışmayacaktır. Ders hizmeti ile ilgili olarak gerçekleşen her ders ödemesinin tahsili için öğretmenler ve öğrenciler (veli yada vasisi) ozelders.com.tr’ yi yetkilendirmişlerdir. Bu yetkiyi bu sözleşmeyle kabul etmişlerdir. Ozelders.com.tr gereği durumunda bu yetkiyi devredebilir. Öğretmenler ve öğrenciler (veli yada vasisi) gerçekleşen her ders ödemesi üzerinden ozelders.com.tr’nin belirlediği hizmet bedel ve oranlarının ders ücreti üzerinden kesilmesini kabul etmişlerdir.

BU ŞARTLARIN HERHANGİ BİR HÜKMÜNÜ KABUL ETMİYORSANIZ, SİTE KULLANIMININ DURDURULMASI GEREKMEKTEDİR .

Risk Varsayımı
Kullanıcılar, Siteyi kullanırken, diğer Kullanıcılarla çevrimiçi veya çevrimdışı etkileşimlerle ilişkili oluşabilecek tüm riskleri alır. Kullanıcılar, diğer Kullanıcılar ile etkileşime girdiğinde, Öğretmen ve Öğrenci güvenliği de dahil gerekli tüm önlemleri alır .

Koşulların İhlali
Burada belirtilen koşullara rağmen, Kullanıcılar Şartların herhangi bir maddi ihlali durumunda Ozelders.com.tr sitesine ve çalışma sistemine telafi edilemeyecek bir zarar vereceği konusunda hemfikirdirler. Bu durumda Ozelders.com.tr sitesinin talebi halinde kullanıcılar bu zararın kendilerinden tazmin edilmesini kabul ederler.

Uyarılar; Hizmetlerin Değiştirilmesi ve Sonlandırılması; Şartların Değiştirilmesi
Ozelders.com.tr, Kullanıcılara e-posta yoluyla, normal postayla veya Site üzerinden kullanıcılara bildirimler veya bağlantılar yayınlayarak bildirimde bulunabilir . Ozelders.com.tr, herhangi bir zamanda hizmetleri (veya bunların herhangi bir bölümünü) değiştirme, askıya alma veya sonlandırma, ve / veya bunlara bildirimde bulunmaksızın veya bunlardan yararlanma hakkını saklı tutar.  Ozelders.com.tr  ayrıca, ilgili tüm bilgi ve dosyalara erişimi silebilir veya erişimi engelleyebilir. Ozelders.com.tr, herhangi bir değişiklik, askıya alma veya hizmetin iptali veya ilgili bilgilerin kaybedilmesinden Kullanıcılara veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu olmayacaktır. Bu koşulları uygun gördüğümüz durumlarda ozelders.com.tr lehine değiştirme hakkımızı saklı tutarız.

Tüm Anlaşma
Bu Koşullar, siz ve Ozelders.com.tr arasında bu sitenin kullanımı ile ilgili tüm sözleşmeyi teşkil eder ve kullanım koşullarının önceki sürümlerini iptal edip geçersiz kılar. Bu şartlar ile size (kullanıcı) sağlanan hiçbir hakkı başkasına devredemezsiniz. Ayrıca, Ozelders.com.tr Sitesini ve hizmetlerini kullanırken geçerli olabilecek ek hüküm ve koşullara tabi olabilirsiniz