Skip to content

Daha Fazla Öğrenciye Ulaşın

Şimdi yeni bir hesap oluşturun.

HESAP OLUŞTUR

Ozelders.com.tr üzerinde profilinizin ve özel ders hizmetlerinizin listelenmesini sağlayarak öğrenci sayınızı artırabilir, daha fazla ekonomik kazanç sağlayabilirsiniz.

Profilini Yayınlamak Ücretsiz

Ücretsiz profilinizi yayınlamak için kaydolun.

PROFİLİNİ YAYINLA

Öğretmenlik bilgi, beceri ve kabiliyetlerinizi yansıtan harika bir profil oluşturun. Profil fotoğrafınızı ekleyin, ders alan öğrencilerinizden yorumlar alın. Sizi özel ders arayan öğrenci ve velileriyle buluşturalım.

Öğrenci Sürekliliğiniz Olsun

İşinizi iyi yaptığınız sürece, devamlı öğrenci sağlarız.

DAHA FAZLA ÖĞRENCİ

Ozelders.com.tr, öğrenci ve veli memnuniyetine bağlı kalıp işinizi iyi yaptığınız sürece sizinle çalışmaya devam edecektir. Her yıl devam eden dersleriniz ve öğrencileriniz olacaktır.

Bizden Sürekli Destek Alın

Ozelders.com.tr ekibinden derslerinizle ilgili destek alın.

DESTEK ALIN

Özel ders ile ilgili 2007 yılından itibaren oluşturduğumuz tecrübe ve birikimi öğretmenlerle paylaşıyor ve derslerinde daha başarılı sonuçlar elde etmelerini sağlıyoruz.

Sorunsuz Ödemeler Alın

Ödemelerinizi sorunsuz bir şekilde bizden alırsınız.

HEMEN KAYDOLUN

Ders ücretleriniz, hizmet bedelimiz düşüldükten sonra haftalık yada aylık olarak tercih ettiğiniz periyotlarda zamanında hesabınızda olur.

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?

Çalışma sistemimizle ilgili soruların cevabını sizin için hazırladık.

Sık Sorulan Sorular

Sistemimiz içine dahil olan öğretmenler aktif olarak öğretmenlik yapan, öğretmenlik formasyonuna sahip, mezun ve deneyimli öğretmenlerden oluşmaktadır. Sisteme dahil olan tüm öğretmenlerin bize sağladığı bilgiler için arkaplan kontrolleri yapılmaktadır.  Başlamak için kaydol sayfasına gitmeniz yeterlidir. Profilinizi tam olarak yüklediğinizde ekibimiz başvurunuzu inceleyecek ve size 24-48 saat içinde cevap verecektir.
Ozelders.com.tr öğretmenlere, web sitemizi ziyaret edip özel ders isteyenlerden, 12 yıllık birikim ve tecrübesinin oluşturduğu referanslardan ve herhangi bir yolla bize ulaşıp özel ders talebinde bulunanlardan oluşturduğu havuz içerisinden ders yönlendirmesi yapmaktadır.
Ozelders.com.tr üzerinde profilinizi yayınlanması ve öğretmen profilleri içinde listelenmesi tamamen ücretsizdir. Sistemimiz içine dahil olan öğretmenler sadece tarafımızdan sağlanan ders alanın, tamamlanan her dersi için hizmet bedeli ödemektedir. Aktif olarak gerçekleşen bir dersiniz yok ise sizden herhangi bir ücret talep edilmez. Hizmet bedellerimiz için buradan bilgi alabilirsiniz.
Profilinizi sadece size özel olarak yükleyebilir ve sistemimize dahil olabilirsiniz. Bu durumda ders alan öğrenciler profilinizi göremeyeceğinden öğrenci bulma ihtimaliniz zayıflayacaktır. Sadece ders vermek istediğiniz yerlerden herhangi bir öğretmene bağlı olmadan gelen derslere sizi öneririz. Sadece öneride bulunduğumuz ders alan tarafından profilinizin görülmesini sağlarız.
Öğrenci ya da ders alan kişileri akademik olarak yeterince destekleyebileceğinizi düşünüyor ve bir ders alanı akademik olarak ilerletebilecek yetkinliğe sahipseniz sistemimize kaydolmanızı öneririz. Sizi ders alanlarla hızlı bir şekilde buluşturabiliriz.
Ozelders.com.tr yönetilebilir özel ders sistemi üzerinden derse giden ve ders seanslarını tamamlayan her öğretmene haftalık ya da aylık olarak istediğiniz peryotlarda ödemenizi yaparız. Ödeme yapılabilmesi için dersin tamamlandığını öğrenci velisine onaylatmamız gerekir. Hizmet bedellerimizi ders ücretiniz üzerinden düşeriz. Hizmet bedellerimiz ve oranlarımız hakkında buradan bilgi alabilirsiniz.
İletişim

Özel Ders Talebi

Özel ders talebiniz gün içinde ise ortalama [ 1 saatte ], diğer saatlerde ise ertesi sabah 09:00 dan sonra dönüş sağlıyoruz.


    İlçe Seçiniz


    Eklemek İstedikleriniz