Matematik Özel Ders

İlkokul, Ortaokul Lise Evde Özel Ders

Uzman Kadro, Her Seviyede Kaliteli Matematik Dersleri

ÖZEL DERS TALEBİ

Aradığın öğretmene kolayca ulaşabilirsin 🙂

İlkokul Matematik

İlkokul öğrencilerinin matematik derslerindeki eksiklerini tamamlıyoruz. Günlük ev ödevlerine yardım edebilmek için işini iyi yapan matematik ve sınıf öğretmenleriyle matematik özel ders veriyoruz.

İlkokul Matematik Özel Ders

Ortaokul Matematik

Ortaokul 5-6-7-8 de matematik derslerinize özenle seçilmiş profesyonel deneyimli öğretmenlerle özel ders veriyoruz. Okul derslerinize, yazılılarınıza yada (LGS) lise giriş sınavına güvenle özel öğretmen isteyin.

Ortaokul Matematik Özel Ders

Lise Matematik

Seçkin Eğitim matematik öğretmenlerinden TYT ve AYT sınavlarına yada Lise 1-2-3-4 derslerine evde matematik özel ders alın. Kaliteli dersler ve iyi bir öğrenme deneyimi için öğretmenlerimize ulaşın.

Lise Matematik Özel Ders

Her Seviyeden Öğrenciye Matematik Özel Ders

İstanbul’un Tüm İlçelerinde, Alanında Uzman Öğretmenler

ÖZEL DERS TALEBİ

Matematik Özel Ders

Seçkin Eğitim matematik öğretmenleri; alanında kendisini yetiştirmiş, matematiksel konu hakimiyeti tam ve öğrenci ile iletişimi iyi olan öğretmenlerdir . Matematik öğretmenlerinin tamamına yakını özel ders deneyimli ve üniversitelerin matematik öğretmenliği ve matematik bölümlerini bitirmişlerdir

Evinizde ve Güvenilir

Sadece profesyonel branş öğretmenlerinden yardım alırsınız. Eksiklerinizi evinizde tamamlarsınız. Güven bizim için önemlidir. Güvenilir öğretmenlerle özel ders desteği veririz. Size uygun bir öğretmenle hafta içi akşam saatleri, hafta sonları size özel programlar yapabiliriz.

TYT, YKS Özel Ders

TYT ve YKS’ de matematik dersindeki tüm eksik konularınız için; özel ders deneyimli, kurumsal yerlerde çalışan, kendisini dersinde ispatlamış, pedagojik formasyona sahip ders verenler seçilip özel derse yönlendiriliyor. İşini iyi yapan öğretmenlerle eksiklerinizi tamamlar, başarıya ulaşırsınız.

Özel Ders Seçenekleri

  • Evinizde birebir matematik özel ders öğretmenleri
  • İlkokul, ortaokul ve lise her seviyede özel ders
  • LGS lise giriş sınavlarına hazırlık dersleri
  • TYT ve AYT üniversite hazırlık matematik özel ders
  • Öğretmenlerimizle ders öncesi yüyüze görüşme
  • Tüm matematik öğretmenlerimiz kurumsal referanslıdır.
Onaylandı
Nisa
Nisa
Matematik Öğretmeni
150 TL
İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümünden mezun oldu. Aktif olarak öğretmenlik yapıyor ve evde matematik geometri özel ders veriyor.
Geometri, Matematik
10-20 Yıl Deneyim
Avcılar, Bakırköy, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt, Küçükçekmece
Onaylandı
Murat
Murat
Matematik Öğretmeni
150 TL
Sakarya Üniversitesi matematik öğretmenliğinden mezun olan Murat Bey aktif olarak öğretmenlik yapıyor ve her seviyede matematik geometri özel ders veriyor.
Geometri, Matematik
10-20 Yıl Deneyim
Beşiktaş, Kadıköy, Kartal, Pendik, Sancaktepe, Üsküdar
Onaylandı
Kadir
Kadir
Matematik Öğretmeni
150 TL
Kadir Bey 2006 yılında Marmara Üniversitesi Matematik Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Aktif olarak eğitmenlik yapıyor ve matematik geometri özel ders veriyor.
Geometri, Matematik
10-20 Yıl Deneyim
Ataşehir, Kadıköy, Maltepe, Ümraniye, Üsküdar
Onaylandı
Gülcan
Gülcan
Matematik Öğretmeni
150 TL
Gülcan hoca İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik bölümü mezunudur . 11 yıldır evde matematik özel ders veriyor.
Geometri, Matematik
10-20 Yıl Deneyim
Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt, Küçükçekmece

Özel Ders Öğretmenleri

Bizden matematik özel ders almaya karar verdiğinizde, işini iyi yapan, deneyimli, aktif olarak eğitmenlik yapan matematik öğretmenlerinden ders alırsınız. Seçkin Eğitim’in eğitim danışmanları öğrenciniz için en iyi öğretmeni size önerecektir.

MATEMATİK ÖĞRETMENLERİMİZ

Matematik Özel Ders

Matematik ilköğretim ve lise öğrencilerinin genel olarak en fazla zorlandığı derstir. Öğretmenlerimiz öğrencinin matematik başarısını derse başladığı ilk dersten itibaren yükseltmeye başlayacaktır. Dershane deneyimli ve seçkin okullarda çalışan matematik öğretmenlerimiz öğrencilere ders vermenin yanında onları derslerine motive de ederler. Genel olarak hafta içi akşam saatleri yada hafta sonları derse gelirler. Boğaziçi ODTÜ ve Marmara gibi seçkin üniversite mezunlarından ders almak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.

İlkokul Matematik Dersi

Matematik özel ders ihtiyacı olan ilkokul 1 – 2 – 3 – 4 öğrencileri için ister branş öğretmeni isterseniz de sınıf öğretmeni yönlendirebiliriz. İstanbul’un tüm semtlerinde deneyimli öğretmenlerimizle derslerinize özel destekler sağlıyoruz. Matematikten zorlanan, matematiği sevmeyen, ödev yapma alışkanlığı olmayan öğrencilerinize profesyonel yardımlar sağlıyor. Sadece çocuğunuza özel programlar hazırlıyoruz.

Geometri Özel Ders

Geometri yapısı itibariyle sezgisel bir yapıya sahiptir. Şekiller arasındaki ilişkileri görmekte zorlanan yada vektör geometrinin karmaşık yapısı içinden çıkamayan lise öğrencilerinin ilk vazgeçtiği derstir. Geometri dersi veren öğretmenlerimiz, basitten zora doğru planlanmış bir ders yapısı ve öğrenciyi derse bağlayan tarzları ile size özel bir geometri dersi veriyorlar. Boğaziçi’li ODTÜ’lü özel öğretmenlerden ders almak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Dershane deneyimli ve kaliteli okullarda öğretmenlik yapan öğretmenler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ortaokul Matematik Dersi

Ortaokul 6-7-8-9 öğrencilerinin matematik derslerindeki eksiklerini, işini iyi yapan profesyonel deneyimli matematik öğretmenlerimizin özel ders desteği ile tamamlıyoruz. Bugüne derslerine destek olduğumuz yüzlerce öğrencimiz gibi siz de matematik dersine bakışınızı değiştirmek için Seçkin Eğitim’in uzman kadrosundan matematik özel ders alabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen bizi arayın yada ders talebi gönderin.

Özel Ders Vermek İster misiniz?

Sizi, işini iyi yapan, profesyonel öğretmen kadromuzun içinde görmek istiyoruz.

PROFİL OLUŞTUR

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Öğretmenler ve çalışma sistemimizle ilgili soruların cevabını sizin için hazırladık.