Ortaokul Özel Ders

5-6-7-8 Derslerine

Ortaokul öğrencilerine, tüm dersler ve LGS’ de özel ders
veren uzman kadromuz öğrencinizin başarısını destekliyor.

ÖZEL DERS TALEBİ

Lise Özel Ders

Aradığın öğretmene kolayca ulaşabilirsin 🙂

Deneyimli Öğretmenler

Özel Derslerinize pedegojik formasyona sahip öğrenci psikolojisini bilen uzman öğretmenler gelir. Ortaokul özel ders öğretmenlerimiz en az 4 yıl deneyimli aktif olarak öğretmenlik yapan eğitim fakültesi mezunu öğretmenlerdir. Deneyimli öğretmenlerden özel ders alırsınız.

LGS Özel Ders Desteği

Ortaokul öğrencilerinin ara sınıf derslerinin yanında Liselere Giriş Sınavı için de özel ders programları yaparız. Matematik, Fen Bilgisi, Türkçe, Sosyal Bilgiler ve İngilizce her düzeyde eksik konu ve dersleriniz için profesyonel öğretmenler sağlarız. Evinizde yada istediğiniz yerde tüm derslerinize özel ders destekleri veririz.

Ortaokul Özel Ders Öğrenci

Ortaokul Öğrencilerine Evde Özel Ders

İstanbul’un Tüm Semtlerinde, Alanında Uzman Branş Öğretmenleri

ÖZEL DERS TALEBİ

Ortaokul Özel Ders

Matematik dersinin temellerini öğrenmek, fen bilgisi konularını tam anlamıyla kavrayabilmeniz için işin iyi yapan özel öğretmenlerle özel ders programları yaparız. İngilizce öğrenmek isteyen çocuklarınız için en iyi desteği sağlarız. Dil bilgisi konularını bizimle öğrenebilirsiniz.

Evinize Özel Öğretmen

Ortaokul özel ders öğretmenlerimiz istediğiniz günde istediğiniz semtte evinize özel derse gelirler. Hafta içi akşam saatleri yada hafta sonları okuldan arta kalan tüm zamanlarda evinizde özel ders verebiliriz. Öğretmenlerimizin özel ders referanslarını bizden talep edin.

Ortaokul Öğrenci

Uzman Kadro Kaliteli Eğitim

Seçkin Eğitim ortaokul öğretmenleri; alanında kendisini yetiştirmiş, kendi dersinin konu hakimiyeti tam ve öğrenci ile iletişimi iyi olan öğretmenlerdir . Ortaokul öğretmenlerinin tamamına yakını özel ders deneyimli ve üniversitelerin kendi alanları ile ilgili bölümlerinden mezun branş öğretmenleridir.

Ortaokul Özel Ders Seçenekleri

 • Kendi evinizde birebir ortaokul özel ders
 • Ortaokul 5-6-7-8 ve LGS her seviyede özel ders
 • Matematik, Fen, Türkçe, İngilizce ve Sosyal özel ders
 • Öğretmenlerimizle ders öncesi yüzyüze görüşme
 • Tüm branş öğretmenlerimiz kurumsal referanslıdır.
 • Onur'un Matematik ve Geometride YGS, LYS'de istediği netleri yapabilmesinde (2 sınavda da 1 yanlış yaptı) öğretmenlerinizin desteğini unutmayacağız. Teşekkürler. Mustafa Bey (Onur'un Babası) Haydarpaşa Anadolu Lisesi Öğrencisi

  Mustafa Bey Haydarpaşa Anadolu Lisesi
 • Basarıma bulundugu katkılardan dolayı biricik ögretmenim olan Leman TAMIR e teşekkurler.

  Arda Arıkan İlkokul Okuma Yazma
 • Bizi o kadar iyi, o kadar mükemmel öğretmenlerle tanıştır dınız ki, gönülden bir teşekkürü hak ediyorsunuz ve gerçekten işinizi çok iyi yapıyorsunuz.

  Asuman Yüksel 10. Sınıf Matematik
 • Öğretmenlerinizin üçünden de çok memnun kaldık, çok teşekkür ederiz. Gerçekten çok iyi ve güvenilir öğretmenlerle çalışıyorsunuz. Kızımızı TEOG öncesi bayağı toparladılar. Daha sonra da zaman zaman sizden yardım isteyeceğiz. Saygılarımla...

  Dilek Hanım Şişli Terakki
 • Oğlum Eyüboğlu Kolejinde eğitimini sürdürürken ihtiyaç duyduğumuz her derste yanımızdaydınız. Matematik, Fizik, Kimya, ve Biyoloji derslerinde öğretmenlerinizin çok fazla yardımını gördük. Hakanın bugünkü başarısında emeğiniz için teşekkürler.

  Dursun Bey Eyüboğlu Koleji

Matematik Özel Ders

Matematik ilköğretim ve lise öğrencilerinin genel olarak en fazla zorlandığı derstir. Öğretmenlerimiz öğrencinin matematik başarısını derse başladığı ilk dersten itibaren yükseltmeye başlayacaktır. Dershane deneyimli ve seçkin okullarda çalışan matematik öğretmenlerimiz öğrencilere ders vermenin yanında onları derslerine motive de ederler. Genel olarak hafta içi akşam saatleri yada hafta sonları derse gelirler. Boğaziçi ODTÜ ve Marmara gibi seçkin üniversite mezunlarından ders almak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.

İlkokul Matematik Dersi

Matematik özel ders ihtiyacı olan ilkokul 1 – 2 – 3 – 4 öğrencileri için ister branş öğretmeni isterseniz de sınıf öğretmeni yönlendirebiliriz. İstanbul’un tüm semtlerinde deneyimli öğretmenlerimizle derslerinize özel destekler sağlıyoruz. Matematikten zorlanan, matematiği sevmeyen, ödev yapma alışkanlığı olmayan öğrencilerinize profesyonel yardımlar sağlıyor. Sadece çocuğunuza özel programlar hazırlıyoruz.

Geometri Özel Ders

Geometri yapısı itibariyle sezgisel bir yapıya sahiptir. Şekiller arasındaki ilişkileri görmekte zorlanan yada vektör geometrinin karmaşık yapısı içinden çıkamayan lise öğrencilerinin ilk vazgeçtiği derstir. Geometri dersi veren öğretmenlerimiz, basitten zora doğru planlanmış bir ders yapısı ve öğrenciyi derse bağlayan tarzları ile size özel bir geometri dersi veriyorlar. Boğaziçi’li ODTÜ’lü özel öğretmenlerden ders almak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Dershane deneyimli ve kaliteli okullarda öğretmenlik yapan öğretmenler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ortaokul Matematik Dersi

Ortaokul 6-7-8-9 öğrencilerinin matematik derslerindeki eksiklerini, işini iyi yapan profesyonel deneyimli matematik öğretmenlerimizin özel ders desteği ile tamamlıyoruz. Bugüne derslerine destek olduğumuz yüzlerce öğrencimiz gibi siz de matematik dersine bakışınızı değiştirmek için Seçkin Eğitim’in uzman kadrosundan matematik özel ders alabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen bizi arayın yada ders talebi gönderin.

En İyi Öğretmenler

Bizden ortaokul özel ders almaya karar verdiğinizde; deneyimli ve aktif olarak öğretmenlik yapan matematik, fen ve diğer branş öğretmenlerinden ders alırsınız. Seçkin Eğitim’in eğitim danışmanları öğrenciniz için en iyi özel ders öğretmenini size önerecektir.

ÖĞRETMEN BUL

Özel Ders Vermek İster misiniz?

Sizi, işini iyi yapan, profesyonel öğretmen kadromuzun içinde görmek istiyoruz.

PROFİL OLUŞTUR

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Öğretmenler ve çalışma sistemimizle ilgili soruların cevabını sizin için hazırladık.

ÖZEL DERS TALEBİ
İletişim