Skip to content

Öğretmen Araması Yapın

Öğretmen araması yaparak istediğiniz öğretmen için özel ders talebi gönderin.

ÖĞRETMEN ARAYIN

İstediğiniz öğretmen için, sabah saat 08:00’den akşam 18:00’e kadar Özel Ders Talebi gönderdiğinizde size en uygun öğretmenler için 1 saat içinde size geri dönüş sağlarız. Günün diğer saatlerinde gönderdiğiniz ders taleplerine sabah 09:00 dan sonra dönüş sağlarız.

Özel Ders Talebi Gönderin

Herhangi bir öğretmen seçmeden bize özel ders talebi gönderin.

ÖZEL DERS TALEBİ

Öğretmen seçimi yapmadan bize özel ders talebi gönderirseniz, size en uygun öğretmenleri önermek için genelde 1 saat içinde geri dönüş sağlarız. Akşam 18:00 dan sonraki ders taleplerinize sonraki gün dönüş sağlarız.

Öğretmenle Detaylı Görüşme Yapın.

Sizin seçtiğiniz yada size önerdiğimiz öğretmenle telefonla ve yüz yüze görüşme yapın.

ÖĞRETMEN İSTEYİN

Dersinize gelecek öğretmenle önce telefonda detaylı bir görüşme yapabilir, daha sonra uygun bir zamanınızda yüz yüze görüşme yapabilirsiniz. Öğrencinizle tanıştırabilirsiniz.

Size Uygun Zamanlarda Derse Başlayın

Ders için uygun olduğunuz zamanlara öğretmen yönlendirmesi yapabiliriz.

DERSE BAŞLAYIN

Öğretmen yönlendirmede önceliğimiz, öğrencinizin uygun zamanlarına öğretmen yönlendirmesi yapmaktır. İstediğiniz bir öğretmenin size uygun vakti olmaması durumunda öğretmenle görüşerek alternatif seçenekler oluşturabilir yada farklı bir öğretmen önermemizi isteyebilirsiniz.

Ders Sonrasında Ödeme Yapın

Dersleriniz için ön ödeme talep etmeyiz. Tamamlanan her dersinize ödeme yaparsınız.

ÖĞRETMEN İSTEYİN

Ödemelerinizi size en uygun periyotlarda, her ders seansı tamamlandığında yada aylık olarak toplu olarak yapabilirsiniz. Ödemeler için banka havalesi seçeneğini kullanabilirsiniz.

Sizin için en uygun öğretmeni sağlarız.

Sistemimiz tarafından size yönlendirilen öğretmenin işini iyi yapan ve öğrenciniz için en uygun öğretmen olması adına çok çalışıyoruz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Öğretmenler ve çalışma sistemimizle ilgili soruların cevabını sizin için hazırladık.

İletişim

Özel Ders Talebi

Özel ders talebiniz gün içinde ise ortalama [ 1 saatte ], diğer saatlerde ise ertesi sabah 09:00 dan sonra dönüş sağlıyoruz.


    İlçe Seçiniz


    Eklemek İstedikleriniz