Skip to content

Bizimle Öğrenin

Bire Bir Özel Ders

Öğrenmenin en etkili yollarından biri için, İstanbul’un tüm semtlerinde güvenilir, deneyimli, aktif olarak öğretmenlik yapan branş öğretmenleriyle, öğrenciler için destek sağlıyoruz. Öğrenci ve velilerinin özel ders ihtiyaçlarına güvenilir ve hızlı bir şekilde profesyonel öğretmenlerle çözümler üretiyoruz.

ÖZEL DERS TALEBİ

20+ Farklı Ders

30.000+ Seans Özel Ders

200+ Uzman Öğretmen

Biz Kimiz ve Biz Ne Yaparız?

Yönetilebilir özel dersin İstanbul’daki en profesyonel sağlayıcısı demek bizim için iyi bir tanım olabilir.  Ozelders.com.tr; 2007’den bugüne evde özel ders hizmeti sağlayan Seçkin Eğitim’in özel ders sitesidir.  İstanbul’da  12 yıl içinde 1000 den fazla öğrenciye yaklaşık 30.000 seans dan fazla özel ders verdik.

Seçkin Eğitim Fikri Nasıl Oluştu.

Seçkin Eğitim; öğretmenlik mezunu bir ekibin ortak gayretleri sonucunda evinde ders almak isteyen öğrenci ve velilere referanslı öğretmen yönlendirme çabalarının sonucu olarak ortaya çıktı ve 2007 de kuruldu.

Seçkin Eğitim

İlköğretim ve lise öğrencileri için ozelders.com.tr üzerinden özel ders desteği sağlayan ve öğrenciye özel çözümler sunan bir eğitim firmasıdır. İstanbul’da evinde birebir özel ders almak isteyen öğrenciler için profesyonel destek sağlayan kurumsal bir yapıdır.

Profesyonel Özel Öğretmenler

Derse yönlendireceğimiz öğretmenlerimizin öğretmenlik formasyonuna sahip olmaları, iyi referanslarının olması ve özel ders verebilecek deneyime sahip olmaları gerekiyordu. Bu özellikleri taşıyan öğretmenleri bir araya getirdik.

Özel Ders Vermek İster misiniz?

Sizi, işini iyi yapan, profesyonel öğretmen kadromuzun içinde görmek istiyoruz.

PROFİL OLUŞTUR

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Öğretmenler ve çalışma sistemimizle ilgili soruların cevabını sizin için hazırladık.