Coğrafya Özel Ders

Tyt, Ayt, Lise Arasınıflar

9, 10, 11 ve 12. Sınıf Öğrencileri İçin
Coğrafya Öğretmenleri, Kaliteli Eğitim

ÖZEL DERS TALEBİ

Coğrafya Özel Ders Dünya

Aradığın öğretmene kolayca ulaşabilirsin 🙂

Ara Sınıfların Tüm Derslerine Özel Ders

Seçkin Eğitim; öğrencinizin lisede gördüğü, matematik, fizik, kimya, ingilizce, geometri, türkçe, türkçe, edebiyat, biyoloji ve diğer derslerin tamamı için İstanbul’un tüm ilçelerinde özel ders öğretmeni bulundurmaktadır. Öğretmenlerimiz; alanında kendisini yetiştirmiş, konu hakimiyeti tam ve öğrenci ile iletişimi iyi olan öğretmenlerdir.

Sınavları Özel Ders ile Kolaylaştıralım.

Hayatlarının akışını şekillendirecek TYT ve AYT (YKS) sınavlarında başarıyı tadabilmeleri için matematikten fiziğe, Türkçeden İngilizceye, tüm derslerde verdiğimiz desteklerle çocuklarınızın başarısında pay sahibi olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

TYT AYT Özel Öğrenci

Lise Öğrencilerine Coğrafya Özel Ders

İstanbul’un Tüm Semtlerinde, Alanında Uzman Branş Öğretmenleri

ÖZEL DERS TALEBİ

Lise Özel Ders

Okuldaki başarınızın maksimum düzeye çıkarılabilmesi için yardıma ihtiyacınız olduğunda; hafta içi akşam saatleri ve hafta sonları yada alternatif zaman dilimlerinde evinizde özel ders programları yapabiliriz. Lise öğretmenlerinin tamamına yakını özel ders deneyimli ve üniversitelerin ilgili ders öğretmenliği alanlarını bitirmişlerdir.

Öğretmeniniz İyi Bir Eğitim Koçudur

TYT ve AYT’ye hazırlanırken; öğrencinizi motive edecek, problemlerine çözüm üretecek ve dersleriyle ilgilenecek bir özel öğretmen isterseniz, biz bunun için çalışıyoruz. Öğretmenlerimiz sizinle birlikte uygulanabirliği yüksek olan ders programları yapar. Bu programların takibini sağlar.

Öğretmen öğrenci ders çalışıyor

Coğrafya Özel Ders Seçenekleri

 • Birebir coğrafya özel ders
 • Kendi evinizde özel ders
 • Her seviyede coğrafya özel ders
 • Lise 9-10-11-12 derslerine destek
 • Lise Arasınıflar TYT ve AYT haırlık
 • Öğretmenlerimizle ders öncesi yüzyüze görüşme
 • Tüm branş öğretmenlerimiz kurumsal referanslıdır.
 • Onur'un Matematik ve Geometride YGS, LYS'de istediği netleri yapabilmesinde (2 sınavda da 1 yanlış yaptı) öğretmenlerinizin desteğini unutmayacağız. Teşekkürler. Mustafa Bey (Onur'un Babası) Haydarpaşa Anadolu Lisesi Öğrencisi

  Mustafa Bey Haydarpaşa Anadolu Lisesi
 • Basarıma bulundugu katkılardan dolayı biricik ögretmenim olan Leman TAMIR e teşekkurler.

  Arda Arıkan İlkokul Okuma Yazma
 • Bizi o kadar iyi, o kadar mükemmel öğretmenlerle tanıştır dınız ki, gönülden bir teşekkürü hak ediyorsunuz ve gerçekten işinizi çok iyi yapıyorsunuz.

  Asuman Yüksel 10. Sınıf Matematik
 • Öğretmenlerinizin üçünden de çok memnun kaldık, çok teşekkür ederiz. Gerçekten çok iyi ve güvenilir öğretmenlerle çalışıyorsunuz. Kızımızı TEOG öncesi bayağı toparladılar. Daha sonra da zaman zaman sizden yardım isteyeceğiz. Saygılarımla...

  Dilek Hanım Şişli Terakki
 • Oğlum Eyüboğlu Kolejinde eğitimini sürdürürken ihtiyaç duyduğumuz her derste yanımızdaydınız. Matematik, Fizik, Kimya, ve Biyoloji derslerinde öğretmenlerinizin çok fazla yardımını gördük. Hakanın bugünkü başarısında emeğiniz için teşekkürler.

  Dursun Bey Eyüboğlu Koleji
Onaylandı
Ahmet
Ahmet
Coğrafya Öğretmeni
130 TL
Ahmet Hoca 2001 yılında İstanbul Üniversitesi coğrafya öğretmenliğinden mezun oldu. Aktif olarak öğretmenlik yapıyor ve evde coğrafya özel ders veriyor.
Coğrafya
10-20 Yıl Deneyim
Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Beylikdüzü, Esenyurt
Onaylandı
Kubilay
Kubilay
Coğrafya Öğretmeni
150 TL
Kubilay Hoca 2004 yılında Necati Bey Eğitim Fakültesi coğrafya öğretmenliğinden mezun oldum. Yaklaşık 14 yıldır evde coğrafya özel ders veriyor.
Coğrafya
10-20 Yıl Deneyim
Bağcılar, Bakırköy, Beşiktaş, Beyoğlu, Eyüp, Şişli

En İyi Öğretmenler

Bizden cografya özel ders almaya karar verdiğinizde; deneyimli ve aktif olarak öğretmenlik yapan coğrafya branş öğretmenlerinden ders alırsınız. Seçkin Eğitim’in eğitim danışmanları öğrenciniz için en iyi özel ders öğretmenini size önerecektir.

ÖĞRETMEN BUL

Özel Ders Vermek İster misiniz?

Sizi, işini iyi yapan, profesyonel öğretmen kadromuzun içinde görmek istiyoruz.

PROFİL OLUŞTUR

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Öğretmenler ve çalışma sistemimizle ilgili soruların cevabını sizin için hazırladık.

ÖZEL DERS TALEBİ
İletişim