Skip to content

Fizik Özel Ders

Tyt, Ayt, Lise Arasınıflar

9, 10, 11 ve 12. Sınıf Öğrencileri İçin
Fizik Öğretmenleri ile Kaliteli Eğitim
ARASINIFLAR İÇİN

Fizik Özel Ders

Lisede veya üniversite (TYT, AYT) hazırlıkta fizik dersi ile ilgili probleminiz var yada fizik dersinde daha iyi olmak istiyorsunuz Seçkin Eğitimin size özel çözümler sunan öğretmenleriyle ders çalışmayı deneyebilirsiniz. Sizin için en uygun öğretmenler size en uygun zamanlarda dersinize geliyor.

TYT AYT SINAV HAZIRLIKTA

Uzman Özel Öğretmenler

Lise ara sınıflarda yada sınavlara hazırlıkta fizik derslerinde zorlanıyorsanız, Seçkin Eğitim İstanbul’un tüm ilçelerinde profesyonel özel ders öğretmenleriyle fizik derslerindeki eksiklerinizi tamamlıyor. Seçkin Eğitim’de fizik öğretmenleri sadece bir konu yada derste başarılı olup fizik ders başarısını göstermiş değiller, aynı zamanda sıkı bir görüşme ve sürekli değerlendirme ile fizik konularını öğretmek için yeteneklerini göstermek zorunda kalmışlardır. Fiziğin tüm konuları için bizden özel ders isteğinde bulunabilirsiniz. Emin olun sizin için en iyi fizik öğretmenlerinden birini önereceğiz.

Lise Öğrencilerine Fizik Özel Ders

İstanbul’un Tüm İlçelerinde, Alanında Uzman Fizik Öğretmenleri

ÖZEL DERS TALEBİ

UZMAN KADRO

Başarılı Öğretmenler

Seçkin Eğitim fizik öğretmenleri; alanında kendisini yetiştirmiş, fiziksel konu hakimiyeti tam ve öğrenci ile iletişimi iyi olan öğretmenlerdir . Fizik dersinin tüm konularına hakim öğretmenlerden özel ders alın. Fizik öğretmenlerinin tamamına yakını özel ders deneyimli ve üniversitelerin fizik öğretmenliği ve fizik bölümlerini bitirmişlerdir.

SADECE ÖĞRETMENLERLE

Fizik Özel Ders Seçenekleri

  • Evinizde birebir fizik özel ders
  • Her seviyede Lise 1-2-3-4 fizik özel ders
  • Lise arasınıflara fizik özel dersi
  • TYT, AYT (YKS) fizik özel ders
  • Öğretmenlerimizle ders öncesi yüyüze görüşme
  • Tüm matematik öğretmenlerimiz kurumsal referanslıdır.
Oğlum, Eyüboğlu Koleji'nde eğitimini sürdürürken ihtiyaç duyduğumuz her derste yanımızdaydınız. Matematik, Fizik, Kimya, ve Biyoloji derslerinde öğretmenlerinizin çok fazla yardımınızı gördük. Hakan'ın bugünkü başarısında emeğiniz için teşekkürler.
Dursun Toraman
Eyüboğlu Koleji
Onaylandı
Merve
Fizik Öğretmeni
180 TL
Merve Hoca 2011 yılında İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik bölümünden mezun oldu. Aktif olarak eğitmenlik yapıyor, fizik ve fen bilgisi özel ders veriyor.
Fen Bilgisi, Fizik
5-10 Yıl Deneyim
Ders Semtleri: Beşiktaş, Beyoğlu, Kadıköy, Şişli, Üsküdar
Onaylandı
Hasan
Fizik Öğretmeni
200 TL
Hasan Öğretmen 2004 yılında Atatürk Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fizik bölümünden mezun oldu. Aktif olarak eğitmenlik yapıyor ve fizik özel ders veriyor.
Fen Bilgisi, Fizik
10-20 Yıl Deneyim
Ders Semtleri: Ataşehir, Kadıköy, Maltepe, Pendik, Tuzla, Üsküdar
Onaylandı
Burak
Fizik Öğretmeni
200 TL
Boğaziçi Üniversitesi Fizik Öğretmenliği programını birincilikle bitiren Burak Hoca aktif olarak öğretmenlik yapıyor ve fizik, fen bilgisi özel ders veriyor.
Fen Bilgisi, Fizik
5-10 Yıl Deneyim
Onaylandı
Barış
Fizik Öğretmeni
300 TL
İstanbul Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fizik bölümü mezunu olan Barış hoca aktif olarak eğitmenlik yapıyor ve fizik özel ders veriyor.
Fizik
10-20 Yıl Deneyim
Ders Semtleri: Ataşehir, Beşiktaş, Kadıköy, Sarıyer, Şişli, Üsküdar

En İyi Öğretmenler

Bizden fizik özel ders almaya karar verdiğinizde, işini iyi yapan, deneyimli, aktif olarak eğitmenlik yapan fizik öğretmenlerinden ders alırsınız. Seçkin Eğitim’in eğitim danışmanları öğrenciniz için en iyi öğretmeni size önerecektir.

FİZİK ÖĞRETMENLERİ

Özel Ders Vermek İster misiniz?

Sizi, işini iyi yapan, profesyonel öğretmen kadromuzun içinde görmek istiyoruz.

PROFİL OLUŞTUR

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Öğretmenler ve çalışma sistemimizle ilgili soruların cevabını sizin için hazırladık.

İletişim

Özel Ders Talebi

Özel ders talebiniz gün içinde ise ortalama [ 1 saatte ], diğer saatlerde ise ertesi sabah 09:00 dan sonra dönüş sağlıyoruz.


    İlçe Seçiniz


    Eklemek İstedikleriniz