Geometri Özel Ders

Lise ara sınıflar ve TYT – AYT (YKS) için profesyonel geometri öğretmenlerinden evinizde geometri özel ders alabilirsiniz.

Geometri Özel Ders Kalemler

Aradığın öğretmene kolayca ulaşabilirsin 🙂

Geometri Özel Ders Öğrenci

Geometri Özel Ders

Geometri doğası itibariyle sezgisel bir yapıya sahiptir. Bu da geometri öğretmeninin; şekiller arasındaki ilişkileri görebilme gücünün, geometrik kavramların ve kuralların birbirleri arasındaki bağları kullanabilme yeteğinin çok iyi olmasını gerektirir. Öğretmenlerimiz geometri özel ders alanında en iyilerdendir. Bize ulaşmanız, sizi alanında uzman, iletişime açık, deneyimli geometri öğretmenleriyle buluşturur.

Kaliteli Öğretmenler

Geometri her matematik öğretmeninin anlatamayacağı bir derstir. Matematik dersi veren bir öğretmen eğer geometri dersine yeteri kadar ilgi duymamışsa ve hayatında aktif olarak geometri dersi anlatmıyorsa bu dersi anlatmakta zorlanacaktır. Buda doğal olan sonucu yani başarısızlığı getirecektir. Geometri özel ders öğretmenlerimiz matematik ve geometri iki dersi birlikte anlatır.

Lise Öğrencilerine Geometri Özel Ders

İstanbul’un Tüm Semtlerinde, Alanında Uzman Branş Öğretmenleri

ÖZEL DERS TALEBİ

Her Seviyede Özel Ders

Açılardan üçgenlere, alan hacim hesaplarından katı cisimlere kadar problem yaşadığınız tüm geometri konularıyla ilgili bizimle tanışırsanız işini iyi yapan öğretmenlerden özel ders alırsınız.Öğretmenlerimiz İstanbul’un tüm semtlerinde evinizde yada sizin uygun göreceğiniz bir yerde ders verebilmektedir.

TYT AYT (YKS) Özel Ders

Geometri öğretmenlerimiz lise her seviyede ders anlttığı gibi TYT ve AYT üniversite giriş sınavları için de hafta içi akşam saatleri ve hafta sonları özel ders vermektedirler. Konuları yetiştirilmesi, sınav puanlarının yükseltilmesi iyi bir çalışma planının yapılması özel öğretmenlerimizin uzmanlık alanlarındandır.

Öğretmen öğrenci ders çalışıyor

Deneyimli Öğretmenler

Seçkin Eğitim geometri öğretmenleri; alanında kendisini yetiştirmiş, konu hakimiyeti tam ve öğrenci ile iletişimi iyi olan öğretmenlerdir . Geometri özel ders öğretmenlerinin tamamına yakını özel ders deneyimli ve üniversitelerin matematik öğretmenliği ve matematik bölümlerini bitirmişlerdir.

Geometri Özel Ders

  • Kendi evinizde birebir geometri özel ders
  • Her seviyede lise 1-2-3-4 geometri özel ders
  • TYT – AYT (YKS) için geometri özel ders
  • Seçkin Eğitim’in kurumsal güvencesi
  • Öğretmenlerimizle ders öncesi yüyüze görüşme
  • Tüm geometri öğretmenlerimiz kurumsal referanslıdır.
Onaylandı
Nisa
Nisa
Matematik Öğretmeni
150 TL
İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümünden mezun oldu. Aktif olarak öğretmenlik yapıyor ve evde matematik geometri özel ders veriyor.
Geometri, Matematik
10-20 Yıl Deneyim
Avcılar, Bakırköy, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt, Küçükçekmece
Onaylandı
Mustafa
Mustafa
Matematik Öğretmeni
160 TL
Boğaziçi Üniversitesi Ortaöğretim Matematik Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Aktif olarak matematik öğretmenliği yapıyor ve evde matematik özel ders veriyor.
Geometri, Matematik
10-20 Yıl Deneyim
Ataşehir, Beşiktaş, Çekmeköy, Kadıköy, Sarıyer, Üsküdar
Onaylandı
Kadir
Kadir
Matematik Öğretmeni
150 TL
Kadir Bey 2006 yılında Marmara Üniversitesi Matematik Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Aktif olarak eğitmenlik yapıyor ve matematik geometri özel ders veriyor.
Geometri, Matematik
10-20 Yıl Deneyim
Ataşehir, Kadıköy, Maltepe, Ümraniye, Üsküdar
Onaylandı
Erdal
Erdal
Matematik Öğretmeni
160 TL
Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. 14 yıldır evde matematik ve geometri özel ders veriyor.
Geometri, Matematik
10-20 Yıl Deneyim
Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Ümraniye, Üsküdar

Özel Ders Öğretmenleri

Bizden geometri özel ders almaya karar verdiğinizde; deneyimli ve aktif olarak öğretmenlik yapan geometri branş öğretmenlerinden ders alırsınız. Seçkin Eğitim’in eğitim danışmanları öğrenciniz için en iyi özel ders öğretmenini size önerecektir.

GEOMETRİ ÖĞRETMENLERİMİZ

Matematik Özel Ders

Matematik ilköğretim ve lise öğrencilerinin genel olarak en fazla zorlandığı derstir. Öğretmenlerimiz öğrencinin matematik başarısını derse başladığı ilk dersten itibaren yükseltmeye başlayacaktır. Dershane deneyimli ve seçkin okullarda çalışan matematik öğretmenlerimiz öğrencilere ders vermenin yanında onları derslerine motive de ederler. Genel olarak hafta içi akşam saatleri yada hafta sonları derse gelirler. Boğaziçi ODTÜ ve Marmara gibi seçkin üniversite mezunlarından ders almak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.

İlkokul Matematik Dersi

Matematik özel ders ihtiyacı olan ilkokul 1 – 2 – 3 – 4 öğrencileri için ister branş öğretmeni isterseniz de sınıf öğretmeni yönlendirebiliriz. İstanbul’un tüm semtlerinde deneyimli öğretmenlerimizle derslerinize özel destekler sağlıyoruz. Matematikten zorlanan, matematiği sevmeyen, ödev yapma alışkanlığı olmayan öğrencilerinize profesyonel yardımlar sağlıyor. Sadece çocuğunuza özel programlar hazırlıyoruz.

Geometri Özel Ders

Geometri yapısı itibariyle sezgisel bir yapıya sahiptir. Şekiller arasındaki ilişkileri görmekte zorlanan yada vektör geometrinin karmaşık yapısı içinden çıkamayan lise öğrencilerinin ilk vazgeçtiği derstir. Geometri dersi veren öğretmenlerimiz, basitten zora doğru planlanmış bir ders yapısı ve öğrenciyi derse bağlayan tarzları ile size özel bir geometri dersi veriyorlar. Boğaziçi’li ODTÜ’lü özel öğretmenlerden ders almak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Dershane deneyimli ve kaliteli okullarda öğretmenlik yapan öğretmenler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ortaokul Matematik Dersi

Ortaokul 6-7-8-9 öğrencilerinin matematik derslerindeki eksiklerini, işini iyi yapan profesyonel deneyimli matematik öğretmenlerimizin özel ders desteği ile tamamlıyoruz. Bugüne derslerine destek olduğumuz yüzlerce öğrencimiz gibi siz de matematik dersine bakışınızı değiştirmek için Seçkin Eğitim’in uzman kadrosundan matematik özel ders alabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen bizi arayın yada ders talebi gönderin.

Özel Ders Vermek İster misiniz?

Sizi, işini iyi yapan, profesyonel öğretmen kadromuzun içinde görmek istiyoruz.

PROFİL OLUŞTUR

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Öğretmenler ve çalışma sistemimizle ilgili soruların cevabını sizin için hazırladık.