Geometri Özel Ders

Lise ara sınıflar ve TYT – AYT (YKS) için profesyonel geometri öğretmenlerinden evinizde geometri özel ders alabilirsiniz.
Aradığın öğretmene kolayca ulaşabilirsin 🙂

Geometri Özel Ders Öğrenci

Geometri Özel Ders

Geometri doğası itibariyle sezgisel bir yapıya sahiptir. Bu da geometri öğretmeninin; şekiller arasındaki ilişkileri görebilme gücünün, geometrik kavramların ve kuralların birbirleri arasındaki bağları kullanabilme yeteğinin çok iyi olmasını gerektirir. Öğretmenlerimiz geometri özel ders alanında en iyilerdendir. Bize ulaşmanız, sizi alanında uzman, iletişime açık, deneyimli geometri öğretmenleriyle buluşturur.

Kaliteli Öğretmenler

Geometri her matematik öğretmeninin anlatamayacağı bir derstir. Matematik dersi veren bir öğretmen eğer geometri dersine yeteri kadar ilgi duymamışsa ve hayatında aktif olarak geometri dersi anlatmıyorsa bu dersi anlatmakta zorlanacaktır. Buda doğal olan sonucu yani başarısızlığı getirecektir. Geometri özel ders öğretmenlerimiz matematik ve geometri iki dersi birlikte anlatır.

Lise Öğrencilerine Geometri Özel Ders

İstanbul’un Tüm Semtlerinde, Alanında Uzman Branş Öğretmenleri

ÖZEL DERS TALEBİ

Her Seviyede Özel Ders

Açılardan üçgenlere, alan hacim hesaplarından katı cisimlere kadar problem yaşadığınız tüm geometri konularıyla ilgili bizimle tanışırsanız işini iyi yapan öğretmenlerden özel ders alırsınız.Öğretmenlerimiz İstanbul’un tüm semtlerinde evinizde yada sizin uygun göreceğiniz bir yerde ders verebilmektedir.

TYT AYT (YKS) Özel Ders

Geometri öğretmenlerimiz lise her seviyede ders anlttığı gibi TYT ve AYT üniversite giriş sınavları için de hafta içi akşam saatleri ve hafta sonları özel ders vermektedirler. Konuları yetiştirilmesi, sınav puanlarının yükseltilmesi iyi bir çalışma planının yapılması özel öğretmenlerimizin uzmanlık alanlarındandır.

Öğretmen öğrenci ders çalışıyor

Deneyimli Öğretmenler

Seçkin Eğitim geometri öğretmenleri; alanında kendisini yetiştirmiş, konu hakimiyeti tam ve öğrenci ile iletişimi iyi olan öğretmenlerdir . Geometri özel ders öğretmenlerinin tamamına yakını özel ders deneyimli ve üniversitelerin matematik öğretmenliği ve matematik bölümlerini bitirmişlerdir.

Geometri Özel Ders

  • Kendi evinizde birebir geometri özel ders
  • Her seviyede lise 1-2-3-4 geometri özel ders
  • TYT – AYT (YKS) için geometri özel ders
  • Seçkin Eğitim’in kurumsal güvencesi
  • Öğretmenlerimizle ders öncesi yüyüze görüşme
  • Tüm geometri öğretmenlerimiz kurumsal referanslıdır.
Approved
Nisa
Nisa
Matematik Öğretmeni
130 TL
İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümünden mezun oldu. Aktif olarak öğretmenlik yapıyor ve evde matematik geometri özel ders veriyor.
Geometri, Matematik
10-20 Yıl Deneyim
Avcılar, Bakırköy, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt, Küçükçekmece
Approved
Mustafa
Mustafa
Matematik Öğretmeni
150 TL
Boğaziçi Üniversitesi Ortaöğretim Matematik Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Aktif olarak matematik öğretmenliği yapıyor ve evde matematik özel ders veriyor.
Geometri, Matematik
10-20 Yıl Deneyim
Ataşehir, Beşiktaş, Çekmeköy, Kadıköy, Sarıyer, Üsküdar
Approved
Kadir
Kadir
Matematik Öğretmeni
150 TL
Kadir Bey 2006 yılında Marmara Üniversitesi Matematik Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Aktif olarak eğitmenlik yapıyor ve matematik geometri özel ders veriyor.
Geometri, Matematik
10-20 Yıl Deneyim
Ataşehir, Kadıköy, Maltepe, Ümraniye, Üsküdar
Approved
Erdal
Erdal
Matematik Öğretmeni
160 TL
Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. 14 yıldır evde matematik ve geometri özel ders veriyor.
Geometri, Matematik
10-20 Yıl Deneyim
Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Ümraniye, Üsküdar

Özel Ders Öğretmenleri

Bizden geometri özel ders almaya karar verdiğinizde; deneyimli ve aktif olarak öğretmenlik yapan geometri branş öğretmenlerinden ders alırsınız. Seçkin Eğitim’in eğitim danışmanları öğrenciniz için en iyi özel ders öğretmenini size önerecektir.

GEOMETRİ ÖĞRETMENLERİMİZ

Özel Ders Vermek İster misiniz?

Sizi, işini iyi yapan, profesyonel öğretmen kadromuzun içinde görmek istiyoruz.

PROFİL OLUŞTUR

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Öğretmenler ve çalışma sistemimizle ilgili soruların cevabını sizin için hazırladık.