Skip to content

Geometri Özel Ders

Lise ara sınıflar ve TYT – AYT (YKS) için profesyonel geometri öğretmenlerinden evinizde geometri özel ders alabilirsiniz.
ARA SINIFLAR VE TYT AYT

Geometri Özel Ders

Geometri doğası itibariyle sezgisel bir yapıya sahiptir. Bu da geometri öğretmeninin; şekiller arasındaki ilişkileri görebilme gücünün, geometrik kavramların ve kuralların birbirleri arasındaki bağları kullanabilme yeteğinin çok iyi olmasını gerektirir. Öğretmenlerimiz geometri özel ders alanında en iyilerdendir. Bize ulaşmanız, sizi alanında uzman, iletişime açık, deneyimli geometri öğretmenleriyle buluşturur.

HER SEVİYEDE

Uzman Kadro, Kaliteli Eğitim

Geometri her matematik öğretmeninin anlatamayacağı bir derstir. Matematik dersi veren bir öğretmen eğer geometri dersine yeteri kadar ilgi duymamışsa ve hayatında aktif olarak geometri dersi anlatmıyorsa bu dersi anlatmakta zorlanacaktır. Bu da doğal olan sonucu yani başarısızlığı getirecektir. Geometri özel ders öğretmenlerimiz matematik ve geometri iki dersi birlikte anlatır.

Lise Öğrencilerine Geometri Özel Ders

İstanbul’un Tüm İlçelerinde, Alanında Uzman Branş Öğretmenleri

ÖZEL DERS TALEBİ

Her Seviyede Özel Ders

Açılardan üçgenlere, alan hacim hesaplarından katı cisimlere kadar problem yaşadığınız tüm geometri konularıyla ilgili bizimle tanışırsanız işini iyi yapan öğretmenlerden özel ders alırsınız.Öğretmenlerimiz İstanbul’un tüm semtlerinde evinizde yada sizin uygun göreceğiniz bir yerde ders verebilmektedir.

TYT AYT (YKS) Özel Ders

Geometri öğretmenlerimiz lise her seviyede ders anlttığı gibi TYT ve AYT üniversite giriş sınavları için de hafta içi akşam saatleri ve hafta sonları özel ders vermektedirler. Konuları yetiştirilmesi, sınav puanlarının yükseltilmesi iyi bir çalışma planının yapılması özel öğretmenlerimizin uzmanlık alanlarındandır

SADECE

Deneyimli Öğretmenler

Seçkin Eğitim geometri öğretmenleri; alanında kendisini yetiştirmiş, konu hakimiyeti tam ve öğrenci ile iletişimi iyi olan öğretmenlerdir . Geometri özel ders öğretmenlerinin tamamına yakını özel ders deneyimli ve üniversitelerin matematik öğretmenliği ve matematik bölümlerini bitirmişlerdir.

 
 
AKTİF EĞİTMENLERLE

Geometri Özel Ders Programları

  • Kendi evinizde birebir geometri özel ders
  • Her seviyede lise 1-2-3-4 geometri özel ders
  • TYT – AYT (YKS) için geometri özel ders
  • Seçkin Eğitim’in kurumsal güvencesi
  • Öğretmenlerimizle ders öncesi yüyüze görüşme
  • Tüm geometri öğretmenlerimiz kurumsal referanslıdır.
Oğlum, Eyüboğlu Koleji'nde eğitimini sürdürürken ihtiyaç duyduğumuz her derste yanımızdaydınız. Matematik, Fizik, Kimya, ve Biyoloji derslerinde öğretmenlerinizin çok fazla yardımınızı gördük. Hakan'ın bugünkü başarısında emeğiniz için teşekkürler.
Dursun Toraman
Eyüboğlu Koleji
Onaylandı
Nisa
Matematik Öğretmeni
200 TL
İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümünden mezun oldu. Aktif olarak öğretmenlik yapıyor ve evde matematik geometri özel ders veriyor.
Geometri, Matematik
10-20 Yıl Deneyim
Ders Semtleri: Avcılar, Bakırköy, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt, Küçükçekmece
Onaylandı
Mustafa
Matematik Öğretmeni
200 TL
Boğaziçi Üniversitesi Ortaöğretim Matematik Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Aktif olarak matematik öğretmenliği yapıyor ve evde matematik özel ders veriyor.
Geometri, Matematik
10-20 Yıl Deneyim
Ders Semtleri: Ataşehir, Beşiktaş, Çekmeköy, Kadıköy, Sarıyer, Üsküdar
Onaylandı
Kadir
Matematik Öğretmeni
250 TL
Kadir Bey 2006 yılında Marmara Üniversitesi Matematik Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Aktif olarak eğitmenlik yapıyor ve matematik geometri özel ders veriyor.
Geometri, Matematik
10-20 Yıl Deneyim
Ders Semtleri: Ataşehir, Kadıköy, Maltepe, Ümraniye, Üsküdar

Özel Ders Öğretmenleri

Bizden geometri özel ders almaya karar verdiğinizde; deneyimli ve aktif olarak öğretmenlik yapan geometri branş öğretmenlerinden ders alırsınız. Seçkin Eğitim’in eğitim danışmanları öğrenciniz için en iyi özel ders öğretmenini size önerecektir.

GEOMETRİ ÖĞRETMENLERİ

Matematik ilköğretim ve lise öğrencilerinin genel olarak en fazla zorlandığı derstir. Öğretmenlerimiz öğrencinin matematik başarısını derse başladığı ilk dersten itibaren yükseltmeye başlayacaktır. Dershane deneyimli ve seçkin okullarda çalışan matematik öğretmenlerimiz öğrencilere ders vermenin yanında onları derslerine motive de ederler. Genel olarak hafta içi akşam saatleri yada hafta sonları derse gelirler. Boğaziçi ODTÜ ve Marmara gibi seçkin üniversite mezunlarından ders almak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.

Matematik özel ders ihtiyacı olan ilkokul 1 – 2 – 3 – 4 öğrencileri için ister branş öğretmeni isterseniz de sınıf öğretmeni yönlendirebiliriz. İstanbul’un tüm semtlerinde deneyimli öğretmenlerimizle derslerinize özel destekler sağlıyoruz. Matematikten zorlanan, matematiği sevmeyen, ödev yapma alışkanlığı olmayan öğrencilerinize profesyonel yardımlar sağlıyor. Sadece çocuğunuza özel programlar hazırlıyoruz.

Geometri yapısı itibariyle sezgisel bir yapıya sahiptir. Şekiller arasındaki ilişkileri görmekte zorlanan yada vektör geometrinin karmaşık yapısı içinden çıkamayan lise öğrencilerinin ilk vazgeçtiği derstir. Geometri dersi veren öğretmenlerimiz, basitten zora doğru planlanmış bir ders yapısı ve öğrenciyi derse bağlayan tarzları ile size özel bir geometri dersi veriyorlar. Boğaziçi’li ODTÜ’lü özel öğretmenlerden ders almak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Dershane deneyimli ve kaliteli okullarda öğretmenlik yapan öğretmenler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ortaokul 6-7-8-9 öğrencilerinin matematik derslerindeki eksiklerini, işini iyi yapan profesyonel deneyimli matematik öğretmenlerimizin özel ders desteği ile tamamlıyoruz. Bugüne derslerine destek olduğumuz yüzlerce öğrencimiz gibi siz de matematik dersine bakışınızı değiştirmek için Seçkin Eğitim’in uzman kadrosundan matematik özel ders alabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen bizi arayın yada ders talebi gönderin.

Özel Ders Vermek İster misiniz?

Sizi, işini iyi yapan, profesyonel öğretmen kadromuzun içinde görmek istiyoruz.

PROFİL OLUŞTUR

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Öğretmenler ve çalışma sistemimizle ilgili soruların cevabını sizin için hazırladık.

İletişim

Özel Ders Talebi

Özel ders talebiniz gün içinde ise ortalama [ 1 saatte ], diğer saatlerde ise ertesi sabah 09:00 dan sonra dönüş sağlıyoruz.


    İlçe Seçiniz


    Eklemek İstedikleriniz