Skip to content

Türkçe Özel Ders

Yazılılarınıza Destek Alın

Uzman Türkçe öğretmenlerimizden evinizde türkçe özel ders desteği alın. Çocuklarınıza, ortaokul türkçe özel ders programları yaparız. LGS Sınavına destek alırken ev ödevlerinize yardım edelim.

DİL BİLGİSİNDEN SÖZCÜKLERE

Türkçe Özel Ders

Dil bilgisinden, kelime yapılarına kadar ilkokulda öğrendiğiniz tüm türkçe konularında eksik kaldığınız yerlerde bizden türkçe özel ders talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul’un tüm semtlerinde mutlaka size yakın öğretmenlerimiz vardır. Öğretmenlerimizden alacağınız destekle çocuğunuzun öğrenmesi hızlanacaktır.

 
DENEYİMLİ ÖĞRETMENLERLE

Türkçe Özel Ders

Seçkin Eğitim türkçe ve sınıf öğretmenleri; alanında kendisini yetiştirmiş, türkçe konu hakimiyeti tam ve öğrenci ile iletişimi iyi olan öğretmenlerdir . Türkçe ve sınıf öğretmenlerinin tamamına yakını özel ders deneyimli ve üniversitelerin öğretmen yetiştiren fakültelerinin mezunudurlar.

Ortaokul Öğrencilerine Türkçe Özel Ders

İstanbul’un Tüm İlçelerinde, Alanında Uzman Türkçe Öğretmenleri

ÖZEL DERS TALEBİ

MATEMATİK ÖZEL DERS

Uzman Kadro Kaliteli Eğitim

4. sınıftan 8. sınıfa kadar türkçenin tüm konuları ile ilgili en iyi özel ders desteğini veren öğretmenlerimiz İstanbul’un tüm semtlerinde evinizde hizmet vermektedirler. Genelde akşam saatleri ve hafta sonları programlar yaparız. Türkçe özel ders seanslarımız 90 dakikadır. Öğretmenlerimizin özel ders referanslarını derslerinizden önce bizden talep edebilirsiniz.

SADECE ÖĞRETMENLERLE

Türkçe Özel Ders Programları

 • Birebir ortaokul türkçe özel ders
 • Kendi evinizde her seviyede özel ders
 • Ortaokul 6-7-8 türkçe dersi
 • İstanbul’un tüm semtlerinde
 • 90 dakikalık özel ders seansları
 • Öğretmenlerimizle ders öncesi yüyüze görüşme
 • Tüm sınıf öğretmenlerimiz kurumsal referanslıdır.
Oğlum, Eyüboğlu Koleji'nde eğitimini sürdürürken ihtiyaç duyduğumuz her derste yanımızdaydınız. Matematik, Fizik, Kimya, ve Biyoloji derslerinde öğretmenlerinizin çok fazla yardımınızı gördük. Hakan'ın bugünkü başarısında emeğiniz için teşekkürler.
Dursun Toraman
Eyüboğlu Koleji

Özel Ders Öğretmenleri

Bizden ortaokul türkçe özel ders almaya karar verdiğinizde, işini iyi yapan, deneyimli, aktif olarak eğitmenlik yapan türkçe öğretmenlerinden ders alırsınız. Seçkin Eğitim’in eğitim danışmanları öğrenciniz için en iyi öğretmeni size önerecektir.

TÜRKÇE ÖĞRETMENLERİ

Özel Ders Vermek İster misiniz?

Sizi, işini iyi yapan, profesyonel öğretmen kadromuzun içinde görmek istiyoruz.

PROFİL OLUŞTUR

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Öğretmenler ve çalışma sistemimizle ilgili soruların cevabını sizin için hazırladık.

İletişim

Özel Ders Talebi

Özel ders talebiniz gün içinde ise ortalama [ 1 saatte ], diğer saatlerde ise ertesi sabah 09:00 dan sonra dönüş sağlıyoruz.


  İlçe Seçiniz


  Eklemek İstedikleriniz